Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy nagyon vékony fiút el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony fiút el tudtok képzelni mint aktív?

Figyelt kérdés
Ugyanis én nagyon vékony vok, de csak az aktív oldal érdekel. Azonban eddig többen is passzoltak emiatt :( Tényleg ennyire meghatározó lenne az alkat?

2015. júl. 10. 13:38
 1/7 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

en eltudok kepzelni es inkabb a vekonyabbak jonnek be de csak szex erdekel veluk

en bi passziv szinten vekony.

2015. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyet keresgélek, de nem sok sikerrel. :D
2015. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hisz ez nem alkatfüggő, hanem vágyfüggő. Elég felszínesek lehettekazok, akik emiatt dobtak téged. Szerintem biztos fogsz találni olyat, akinek ez nem probléma, vagy még ráadásul be is jön neki.


Sok szerencsét!


*Thomasina*

2015. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is vékony vagyok, pont emiatt jobb, ha pl egy izmosabb fiú a "domináns". Bár vékonnyal is elképzelhető, nekem nem lenne bajom :D

16/f

2015. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán ;)
2015. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
IGen el:)
2020. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
iggen:)
2023. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!