Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan talalok kereszteny,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Hogyan talalok kereszteny, hivo, Istennel elo, sajat nemehez vonzodo diszkret tarsakat?

Figyelt kérdés

#Isten #kereszteny melegek #diszkret tars
2015. júl. 13. 13:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok igazán vallásos, pláne nem hívő, de ez elfogadott dolog náluk? :)
2015. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem elfogadott ez a keresztényeknél, és ez az a tény, amit nem értek. Én magamat hívő embernek tartom, de ennek ellenére minden embert egyenlőnek tekintek, és megpróbálok heteroszexuális léttemre kiállni a saját neméhez vonzódó emberek mellett, hisz ennyi erővel a fogyatékosokat is elitélhetné az egyház. Nekem hívő ismerőseim vannak, akikkel még ezt nem sikerült megértettnem, és mindig én jövök ki ebből a "vitából" rosszul, hisz a válaszuk az, hogy akkor biztos én is a saját nememhez vonzódom, ami persze nem igaz. Persze azon kívül nem tudnak felhozni semmit az igazuk mellett, hogy a kezdetekkor is egy férfi és egy nő lett teremtve, és mennyire megsérülne egy gyerek pszichéssen, ha azt látná, hogy két férfi vagy két nő kézenfogva megy az utcán. Az pedig, hogy gyereket is nevelhessenek már kiveri náluk a biztosítékot, hiszen szerintük akkor a gyerek is homoszexuális lesz, amit tudunk, hogy nem igaz, csak nekik nem lehet bemagyarázni... bocsi, hogy eltértem a kérdéstől :D
2015. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Most mit tud csinálni ha meleg de keresztény? Még ha hivatalosan nem is fér meg egymással a kettő. Egyébként gondolkodtatok már hogy miért nem fér meg?
2015. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
21%
Ez kb olyan kérdés, hogy hívő, Istenfélő sorozatgyilkost, bankrablót keresnél.
2015. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
pedofil papok. (a melegek a pokolra jutnak)
2015. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
66%
A pedo papok igazából nem papok, hanem a papság álcája mögé bújó gazemberek. De belülről nem vallásosak. Az hogy homo vágyai vannak arról lehet nem tehet senki, de ha meg is teszi a fajtalankodást arról tehet.
2015. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
28%
Fajtalankodó keresztényt? Sehol.
2015. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Szeresd felebarátodat... végülis stimmel.
2015. júl. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Meleg vagyok, de hiszek IStenben, néha járunk templomba. Attól, hogy az egyház nem fogad el, még Isten szeret.
2015. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%

Mózes 3. könyve

18.


22.

Férfiúval ne hálj úgy, a mint asszonynyal hálnak: útálatosság az.

2015. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!