Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Milyen érzés másik fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés másik fiú nemi szervét orálisan kényeztetni?

Figyelt kérdés
Szeretném én is csinálni ezért érdekelnek tapasztalatok...
2015. jún. 16. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
nagyon jó
2015. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is kipróbáltam,nekem is jó volt.
2015. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is kipróbálnám helyes fiatallal Pesten lakásomban :P
2015. jún. 16. 11:31
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, hogy belepofázom... de te már nem egyszer írsz ki hasonló kérdéseket, ami ürügyén kifejted mennyire szeretnél, szopni stb. Egyszerűbb lenne planetromeora felmenned. Ha tényleg(!) szexet AKARSZ ott 100% hogy TALÁLSZ. Ez nem lecseszés akar lenni csupán egy tanács.
2015. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
aktívként is szuper, de egy finom popsiba beleharapni még jobb
2015. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Remélem sose kell megtudnom :)
2015. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

New tudom.....betegsege dolog ez, hogy egy azon ow nemü nemiszervét a szádba vegyed....nem gondoltál még erre? Vagy en vagyok prüd vagy a világ romlott meg? Ilyesmit régen buntettek nemhogy még dices kezdjenek vele. Olvas tam valahol egy apa fia párbeszédet...

A fiu mondja az apjának hogy pauci guy lettem...erre az apja mi van fiam? Mi lettél!? Erre a fiu megint buszkén hogy guy lettem.....erre az apja na hiszen ..akkor pénzed van? Jò befojasos állásod van? Menö drága autôd van? Van pënzed villogsz feltünö elegáns naponta cserélendö ruhákra? Édes fiam? Erre a fiu szomoruan diszkrét én elhunyt szemekkel mondja sajnos nincs pauci! Erre az apja morcossan akkor TE fiam nem guy vagy hanem egy olcsó kis köcsögöt buzeráns, mert TE semmire sem vagy jò igy semmivel!

Na valahogy igy van ez ha valaki Más azon is nemü nemiszervét akarja a szájába venni, mert nem állatok hanem emberek vagyunk. Az érzelmeket és indulatokat türtöztetni kell és uralkodni magunkon, eszedbe Se Jutott még hogy megprobáljad egy másik nemüvel a fajtalanságot? Bocs nem akartalak megbántva I lehet hogy TE is csak egy menö guy vagy akkor megkülömböztetett elnézést kérek Tisztelettel

2015. júl. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
93%
Google fordító te vagy az? :D
2015. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csodálatos élmény. Hát még ha azt napi rendszerességgel tehetem, sőt naponta sokszor. Mert a domináns páromnak szinte folyton ürítkezhetnéke van. Így aztán szinte állandóan a számban és igen sokszor a végbelemben szinte tárolja a hímvesszőjét. Naponta minimum két-három alkalommal kell neki ürítkeznie, de merevedése szinte állandóan van. Így aztán folyton szopnom kell őt. Aztán, hogy az ondóját hova üríti, a számba vagy a végbelembe, azt már teljesen ő dönti el. Én szájban és végbélben is imádom. Egy biztos, hogy soha sem ürítkezik máshová. Aki még nem próbálta és lelkileg nincs is erre felkészülve az gondolhatja másként, de az biztos, hogy egy szép, tiszta, egészséges férfi hímvesszőt leszopni csodálatos élmény. Hát még amikor beléd is ürítkezik és lenyeled az ízletes, forró ondóját... Hmmm... :)
2015. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Mint amikor lenyalod az kígyóuborkáról a sót. Király!
2015. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!