Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés már az, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés már az, amikor előbb te dugsz valakit, aztán fél perccel később már ő dug téged? Vagy fordítva. Nem furcsa?

Figyelt kérdés
Aki uni beállítottságú vagy volt már ilyenben része mondja el. Dugásban csak aktív vagyok és vagy passzívakkal vagy olyan unikkal csinálom akiket nem zavar ha abban velem csak passzívok. De tudom hogy van olyan ha két uni férfi van együtt, hogy egy együttléten belül is váltogatják a dugásban hogy ki kicsoda. Ez milyen? És aki először passzív, annak utána nem nehéz felállítania a farkát (már ha nem állt) és egyből dugni kezdeni hogy őt dugták? Milyen is ez az egész?
2015. júl. 19. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát...igazából én passzív vagyok,de én lennék ennek a híve ha uni lennék...biztos elég furcsa! Én nem tudnám bevállalni,elég gátlásos vagyok. Nem tudom te hogy vagy vele.

14/f

2015. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

*nem lennék ennek a híve.

(Bocsi,szarakszik a billentyűzet!!! 😫)

2015. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
12%
#1: Hány privátot kaptál? :)
2015. júl. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki passzív, annak is állni szokott.

És isteni dolog :$

2015. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó !
2015. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!