Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, aki tud rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki tud rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nem találom meg a helyem a társadalomban, hogy ennek a melegség az oka vagy esetleg valami más őszintén szólva fogalmam sincs. Igyekszem jó ember lenni, segíteni ott ahol tudok, de sokszor elfordulok magamtól, és előjön belőlem a düh és felemészt. Úgy érzem, hogy nincs biztos helyem a társadalomban, különös életfelfogásom van, nem úgy állok hozzá a dolgokhoz ahogy a legtöbb ember. Magányos vagyok, amikor társaságban vagyok, jól érzem magam, de ahogy egyedül vagyok ismét összeomlok. És a legrosszabb, hogy szerelmes lettem egy srácba, aki talán nem is meleg, de az érzés, amit iránta érzek az felszaggat belülről, egy szorító érzés a mellkasban. Nem tudom mit tegyek, csak akkor vagyok boldog, ha alkoholt fogyasztok, akkor vagyok nyugodt, ha dohányzom. 20 éves vagyok, de körülöttem minden romokban, nincs senkim. Család sem az, aminek lennie kellene. Mit tehetnék? Már arra is gondoltam, hogy összecsomagolok, és elindulok valamerre, jó messzire, hátha megismerhetem önmagam és megoldást találok a problémáimra.

2015. júl. 22. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ferenc pápa.
2015. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy troll vagy, de az is lehet, hogy nem. Mindenesetre ez is TALÁN megoldás lehetne.
2015. júl. 22. 20:15
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Mondhatnám, hogy színtiszta trollságból írtam, de egyszer valaki tényleg a pápához fordult ez ügyben.
2015. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy amikor az ember rossz, kilátástalan helyzetbe kerül, akkor Istenhez fordul. Lehetséges, hogy végső elkeseredésemben teszem?
2015. júl. 22. 20:24
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Viccen kívül, egy hallucinogén élmény segíthet (pl LSD). Tudom, úgyse hiszed el, de én hiszem, hogy hatalmas potenciál van ezekben a szerekben. Ha egy kicsi esélyt is adsz arra, hogy lehet benne valami, írhatsz, kérdezhetsz.
2015. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 loneredwolf válasza:
8%
Kezd el templomba járni (evangélikusba) menj oda a lelkészhez és beszélj vele. Hidd el nem fog hülyének nézni.. Én is meleg voltam amíg meg nem tértem
2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem menj el pszichológushoz.
2015. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
én szívesen meghallgatlak, beszélgetek veled :) 20/F írj, ha gondolod
2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Írj a 8-asnak. Beszéld ki magadból a gondokat, a dolgaidat. Lehet, hogy Ő lesz az, aki átsegít a mostani szörnyű helyzeteden. Hidd el, hogy az is sokat számít, ha van kinek elmondani, és ha az illető még tanácsot is tud adni, vagy csak az Ő által megélt dolgokról mesél, ami hasonló a Te problémádhoz, akkor is nagy előrelépést tudsz tenni.
2015. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező,hasonló vagyok mint te. Gondolkodásilag.

Én elvontabb vagyok. Melóhelyen igyekszem a maximumot hozni,és a kollegák részéről én vagyok hülyének nézve,hogy dolgozok,és igyekszem amennyire csak tudok.

Majd mikor vége a melónak,átgondolom,legközelebb hol tudnék javítani a teljesítményemen,miközben a többiek csak " hála istennek ez a nap is letelt " című mondatokal traktálják egymást.

Na jó lkehet ez a hasonlat hülyeség volt,de nem vagy egyedül a gondolkodásoddal,énis magányosnak érzem magam sokszor,amikor egyedül vagyok,akkor meg szintén rögtön előtör belőlem a depresszió.

Családom nekem sincs,vagy legalábbis nem olyan,mint amilyennek lennie kellene.

Amúgy sokszor énis kerülök ebbe a "menjünk világgá,és minden jobb lesz" típusú gondolkodásba,de hidd el,nem lesz jobb,mert ott se lesz senkid,amíg nem találsz barátokat akikkel jólérzed magad.

Próbálj barátkozni,figyeld meg kicsoda hasonló mint te. Énis ezt teszem,mindenesetre nem sok mindenkit találtam eddig.

Mondjuk külföldön nyitottabbak az emberek egy idő után,barátkozósabbak,ehet segítene rajtad az az életszemlélet,ami Nuygat-Európában van.

Nem könnyű a helyzeted neked sem,az tuti.

2015. júl. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!