Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készüljek fel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel az análszexre? (lent)

Figyelt kérdés
Kezdő passzív srác vagyok orál kalandjaim voltak eddig. Már egy ideje együtt vagyok a barátommal és szeretnénk kipróbálni. A barátom is kezdő biszex,csak lánnyal volt idáig. Le tudnátok nekem írni hogy hogyan készüljünk fel és mire figyeljünk oda. Köszönöm az értelmes válaszokat. Zöld kézzel tudom jutalmazni :)

2015. júl. 25. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

beöntés. ellazít. ujjazd meg magad síkosítóval, akkor kitapasztalod hogy hagyd nyitva az ánuszod.

pia

2015. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

elősszőr is gyakorolj,nem kell azonnal bedugni. 1ujj,2ujj,3ujj.

ez sokáig tarthat.

ha már simán megy akkor sok sikositó,teljes nyugi,és több póz nem mindekinek jó ugyanaz.


a beöntés is jó lehet nem kell mindenkinek,gumi.

persze nem árt ha pasid is normális és nem akar ajtóstul rontani a házba.

arra is készüljetek,hogy elsőre nem biztos,hogy menni fog.

2015. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először lefürdesz rendesen. Aztán beszappanozod jól alaposan az újjad, és kicsit benyúlsz egy újjal, ezt jó alaposan többször. Leöblíted az ujjad, kimosod magadból, majd újra szappan megint egy ujj. Ezt 2-3× alaposan, nem kell tövig benyúlni :DDD De alaposan többször sok szappan, ha esetleg megy 2 ujjal, akkor annyival is jó.:D Nekem beváltak ezek és nem kerültem kellemetlen helyzetbe:)


Ui: Persze ennyire alaposan és ügyesen akkor kell, ha gumi nélkül csináljátok:) Ha gumival, elég kevesebbszer is megismételni.:) (de azért kell akkor is xddd) 16/f

2015. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szappanos ujjal történő végbélmosás szükségtelen és még be is gyullaszthatja a végbél-nyálkahártyát. Tiszta vizes öblítés teljesen jó. A lényeg, hogy testmeleg víz legyen és ne legyen túl erős a vízsugár, mert az nagyon mélyre felmegy és akkor nagyon nehéz kimosnod magad.

Fölnyomsz egy kis vizet, majd kinyomod magadból. Ezt addig ismételgeted, amíg tiszta nem lesz a víz, amit kinyomsz. Ha már úgy érzed, kész vagy, a biztosnág kedvéért benyálazhatod vagy bekenheted síkosítóval az ujjadat, felnyúlsz, és megszagolod, tényleg kész vagy-e. Ha a végeredmény szagtalan, jó munkát végeztél. Még azért egy-két nyomás a biztonság kedvéért, hogy nem maradt-e fent víz. A fennmaradt víz későb kellemetlen, feszítő érzést okozhat a hasban, amikor dugnak. A behatolással várj egy 20-30 percet, hogy a hasad megnyugodhasson, így jobban fogod élvezni ;)

Passzívként segíthet a növényi rostokban gazdag, egyszerű szénhidrátokban (lisztfélék) és nehéz húsokban viszont szegényebb étrend - könnyebben ki tudod mosni magad, és kevésbé puffaszt az ilyen étrend. Ezenkívül vécépapír-használat helyett meg is moshatod a fenekedet, amikor csak lehetőséged van rá, így jobban kíméled a lyukadat, kisebb lesz az esélye, hogy hámsérüléseket szerzel.

2015. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!