Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azthiszem meleg vagyok, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem meleg vagyok, mit tehetnék, nem élek rosszúl, mindenem megvan ami kell, szeretem én a lányokat is de nem vonzódom hozzájuk! Pls, normális emberek irjanak választ akik tényleg segiteni akarnak? :D

Figyelt kérdés

#meleg #tegyek !
2015. júl. 26. 19:41
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%
Mindened megvan, csak épp agyad nincs.
2015. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Aki csak tud lássson el tanácsokkal hogy mit tegyek :D !! Pls
2015. júl. 26. 20:35
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Éld az életed, egyél kukit meg nunit. Gyűjts bélyeget.
2015. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
nem nagy cucc ha valaki a kukit szereti. ebben a világban már nem nagy cucc nyugi. meg mondjuk sose volt. fogadd el és nyugodj le atótl megnyugszol.
2015. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
5%
Azt hiszem neked egy pappal kellene beszélned.
2015. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%
#16: ja, azok szeretik a fiatal fiúkat!! Nagyszerű tanács ;)
2015. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
95%
Fogadd el, en is azt hittem, h rossz lesz de nem! Csodalatos emberekkel vettem magam korul akik szeretnek, akik meg nem azok nem erdekelnek. Szerezz vkit aki szeret, akar egy pasit. Hidd el ha vki szeret teged (akar csak baratkent) nem fog erdekelni a tobbi velemenye 13/f/m
2015. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
10%
Ja, a 13 éves kis kocsog már csak tudja. DDD
2015. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%

,,Ja, a 13 éves kis kocsog már csak tudja. DDD"

Hat szerintem annak a gyereknek igaza van.

2015. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolog, ez tény. Sok időbe fog telni, mire feldolgozod, én is átestem ezen. De neked már könnyebb helyzeted van, hiszen itt is tudsz tanácsokat kérni, meg aztán ott vannak a chatek, és ha már találsz 1-2 barátot, akivel meg tudod beszélni ezeket a dolgokat, már az is sokat könnyít a lelkeden. Én is paranoiás voltam anno, féltem hogy kitudódik, de már rájöttem, hogy butaság volt ezen görcsölni. Ha normálisan, fiúsan viselkedsz, öltözködsz, akkor senki nem fog szekálni, s nem fog kitudódni. Az, hogy a kolis társaid csajozgatnak majd? Hát Istenem... te is beszélgetsz legfeljebb lányokkal, s eljátszhatod a "járást" is, nem kell senkivel lefeküdnöd. Szóval ne legyen emiatt kisebbségérzeted. Sajnos változtatni nem tudsz rajta, ne pazarold az energiáidat ilyenekre, hanem próbáld meg elfogadni, ami persze nem könnyű. Sok sikert és kitartást kívánok!
2015. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!