Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hétvégén voltam egy rendezvény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén voltam egy rendezvényen ahol ott volt egyik női munkatársam és megpróbáltak vele összehozni, mert ekkor derült ki számomra hogy szerelmes belém. Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Kb fél éve dolgozik ott ez a lány is ahol én, eddig nem vettem észre őt, hisz nem akarok tőle semmit, mert meleg vagyok, de most szombaton kristályosodott ki bennem a kép, a lány többet akar mint munkakapcsolatot, de ez nekem meg nem pálya, azóta olyan rosszul érzem magam, mitévő legyek ebben a helyzetben? Megbántani se akarom, és nem akarom elmondani neki hogy meleg vagyok... sokan össze akarnak minket hozni, mert hogy szép pár lehetnénk.

2015. júl. 27. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szerelmes beléd? Akkor mondd meg neki, hogy nem jön be neked! Nem túl bonyolult.
2015. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
megmondod,h már van párod
2015. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz coming outolni, meg jo lehet alibi csajnak.
2015. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy már van barátnőd, másba vagy szerelmes, vagy egyszerűen nem az eseted. Nem lenne erkölcsi kötelességed igent mondani az első férfinak sem, aki érdeklődést mutat irántad, a visszautasítás nem illetlenség.
2015. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%
Ne hazudj. Mond meg neki, hogy abnormális vagy. 24/bu_zi
2015. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!