Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti milyen zenéket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti milyen zenéket hallgattok, melyik énekesek a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Én hetero vagyok, csak kíváncsiságból kérdezem.

2015. júl. 28. 12:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem függ össze a két dolog :D nem tudom hol olvashattad..


Amúgy zenében szinte mindenevő vagyok.

20/f

2015. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Női énekest kifejezetten nem hallgatok, de mondjuk a kedvenc bandámnak, Magashegyi Underground, női énekese van, azt nagyon szeretem.

Amúgy szerintem bármelyik meleg gond nélkül végiglejt egy Madonna, Pink, Britney vagy Cher számra, de kifejezetten nem ezeket hallgatnak.


Egyébként: Beatles, ACDC, Bartók, Prokofiev, Csajkovszkij, Quuens of the Stone Age, Billy Talent, Madeon, ratatat, Birdy nam nam

Most ők jönnek be a legjobban egy ideje a Magashegyi mellett.


20 mf

2015. júl. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
70-es évek funk/disco zenéi, mint pl. https://www.youtube.com/watch?v=qznS9pJPOT8
2015. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Rap, hardmetal kivételével szinte mindent szívesen hallgatok.

Imagine Dragons, Coldplay, Moby, Alesso, Within Temptation, David Guetta, Tiesto, Paul van Dyke, A. van Buuren, Scooter, Tiesto, Calvin Harristől néhány, Katy Perry, Pink, Linkin Parknak is vannak jó számai, The Script (Hall of Fame a kedvencem), A Prayer in C Robin Schultztól nagyon bejön, Years Years - King is nagyon tetszik most. Timbaland - Apologize, Madonna (régebbi számai), Green Day, The Offspring (Hit that), Adele, John Newman, Flo Rida, Florence + Machine-től pár szám

ABBÁ-t is szeretem, és a "90's dance" típusba tartozókat is. Haddaway - What is love az egyik kedvenc.

Mylene Farmernek (Paradis inanimé, C'est dans l'air), és Indilának is van két-két olyan száma amit szeretek.


Magyar előadók közül Uniqe (Tükör a kedvencem).



Amit nem bírok: Ellie Goulding, Maroon5, One Direction (ezt nagyon nem), Lana Del Ray, Rihanna (egy-két száma van ami tetszik), Mariah Carey, Beyoncé és minden hasonló kaliberű

2015. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Legfőképpen kpopot (pl.: Shinee, Vixx, B.A.P, Ailee), de szoktam néha klasszikus zenét (Mozart, Bach, Strauss...) vagy magyar, ill. amerikai, popzenét is hallgatni. Magyar együttesek: Unique (a csillagtenger c. száma már kiskorom óta a kedvencem :), Tolvai Reni, Boggie. Amerikai zenéből csak Alexandra Stan néhány száma tetszik. Régebben hallgattam még Britney Spears-t, Katy Perry-t, David Guettá-t, de már meguntam ezeket. Ja és még az orosz DJ Rudenko számai is bejönnek.
2015. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Slipknot, Three Days Grace, Muse, Tankcsapda, Green Day, Bullet for My Valentine, Arctic Monkeys

Ezek amik eszembe jutnak most :D

18/L

2015. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem függ össze a kettő dolog egymással, én pl a rádióban hallható zenéket csípem.

Legyen az david guetta, bruno mars, katy perry, beyoncé, rihanna, calvin harris, stb.

Sok mindent sorolhatnék, retro zenéket is szeretem, mint pl az abba és társai. Mondhatni bármit meghallgatok, ami megtetszik, bár a metál az, amit tényleg egyáltalán nem.

2015. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egy kicsit alátámasztom a.meleg-sztereotipia ezen részét... :D Lady Gaga-t nem is, de Katy Perry, P!nk, Taylor Swift, meg a tipikus "ha fiu vagy és szereted őket, akkor meleg vagy énekeseket/bandákat, mint One Direction, Adam Lambert, néha még Justin Bieber is bár ritkán, mert azért annyira nem vagyok oda :D meg musicalzenék, mint Camp Rock, Grease, HSM... szóval azt hiszem, le sem tagadhatnám xp
2015. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem értem. Miért b*zis, ha valaki szereti Katy Perryt vagy Beyoncét? Most akkor mindenki meleg ilyen alapon, aki elmegy egy ilyen koncertre?
2015. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom aktuális e még kérdés, de az én kedvencem a rock és metál ;)
2017. jan. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!