Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknek szól a kérdésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknek szól a kérdésem elsősorban! Fiúk ti hogy feküdtetek le nővel, mikor már tudtátok, hogy a fiúkhoz vonzódtok szexuálisan, de még nem vállaltátok fel a dolgot? Viagrával vagy egyéb vágyfokozó gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 13:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Attól, hogy még nem vállaltam fel nem kell nőkkel dugnom.
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De nekem van barátnőm egyenlőre!! És már hónapok óta nem tudom megdugni, mert nem kívánom szexuálisan. Átmeneti megoldás kell amíg nem szakítok vele, hogy ne derüljön ki a dolog!
2015. júl. 31. 13:13
 3/28 anonim ***** válasza:
6%

Hát öcsém nem irigyellek.

De adok 1 tippet.


Van esetleg valaki,aki már tudja rólad ? Kérd az ő segítségét. Hozzon létre az ismid egy kamu nicknevet vmi netes társkeresőn. Látszódjon a nevén,hogy csaj az illető. Hagyd úgy a géped,hogy a barátnőd meglássa. Majd ha minden jól alakul nem tud majd megbocsátani,hogy félrelépsz titokban.

Ez a sztori jó arra is,hogy miért nem kívánod vele a szexet. Várj ezzel a dologgal 1 hónapig kb,addigra őis rájön,h vmi oka van,hogy nem akarsz vele szexelni. És akkor lépj ezzel a trükkel akcióba amit leírtam.

Megy majd mint a karikacsapás. :D

sok sikert.

2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Szegény lány.
2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8%

3-as vagyok

Így még az sem derül ki rólad,hogy meleg vagy,hisz a csajod nem lát át a másik géphez,hogy valójában csaj ül e a gép mögött,aki segít neked ,hogy letudd koptatni,csak a női nicknevet látja.

Na persze utána töröljétek a profilt az ismiddel gyorsan,nehogy a csaj akcióba lendüljön,hogy kiderítse,kivel csalod meg. :D

2 legyet ütöttél q csapásra.


1. a csajod lekoptattad

2. nem tudta meg,hogy meleg vagy,csak azt,hogy félrelépsz egy másik csajjal .

2015. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Nincs senki aki tudja. Nem is szándékozok egyenlőre ebben a dologban beavatni mást. Egyébként a lányt nagyon szeretem, csak sajnos már a szex nem működik.
2015. júl. 31. 13:26
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom megbántani és megalázni sem, viszont őszintének sem merek lenni vele. Kerülöm a testi kontaktust, amennyire lehet. Reménykedtem, hogy ezek a gyógyszerek segítenek átmenetileg.
2015. júl. 31. 13:36
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Már most megbántottad azt a lányt. Minek kellet vele lenned ha a fiúkat szereted?
2015. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk még nem volt egyértelmű a dolog. Biszexuálisnak gondoltam magamat. Időközben kiderült, hogy meleg vagyok.
2015. júl. 31. 13:40
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom megbántani és megalázni sem, viszont őszintének sem merek lenni vele."


Szerintem pont azzal bántod meg, és azzal alázod meg, hogy nem vagy őszinte vele, és úgy vagy együtt vele, hogy nem vonzódsz hozzá szexuálisan.


Az őszinteséget nem úgy értem, hogy feltétlenül el kéne mondanod neki, hogy te időközben ébredtél rá a szexuális orientációdra, egyrészt mert a te döntésed, hogy mikor és ki előtt vállalod fel, másrészt mert nem biztos, hogy ő könnyen feldolgozná, hanem arra, hogy annyival szerintem tartoznál neki, hogy szakítasz vele, bármi olyan indokkal, ami önmagában legalább nem hazugság, ha nem is a teljes igazság.

2015. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!