Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen magyar melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen magyar melegként Londonban élni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy buta a kérdés, de érdekel engem, hogy , akik kimentek hogy élnek ott melegként? Jobb ott melegként élni? Erről egyik kivándorlókkal foglalkozó oldal sem ír.

Nem mellesleg én is tervezem az odavaló kiköltözést.


2015. aug. 4. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy londoni srác írt egy ilyen blogot, olvass bele:

[link]

2015. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hetero lányként írok,de Londonban éltem egy évet,nemrég jöttem haza,úgyhogy tapasztalat... A felfogás teljesen más,mindenben! Nem bámulnak meg az utcán,nem szólnak be semmiért,mivel London Európa (és talán a világ) olvasztótégelye,így ezerféle ember van. Melegeket és leszbikusokat rengeteget láttam. Lakótársam biszex volt,legjobb barátom szintén. És ha annyit mondok,hogy karácsony előtt az Oxford streeten egy meleg pár ment előttem,és az egyik jól alányúlt a másiknak,akkor azt hiszem érted mennyire nem nézik ki őket. Magyarország a beszűlült látáskörű emberek lakhelye...
2015. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!