Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora az a korkülönbség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a korkülönbség, ami mellett általában még normálisan működik egy párkapcsolat? (19F, én lennék a fiatalabb)

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Kategóriára figyeljetek, úgy írjatok :)
2015. aug. 6. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tökmindeggy. Mire húsz leszel, megnyered az AIDS-vírust.
2015. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem személyfüggő. A nagybátyám és felesége között 19 év a korkülönbség, s mégis boldog házasságban élnek már 12 éve. Persze sok probléma akad, ami ebből adódik, de úgy látom, jól megvannak.


Én 8 évvel vagyok idősebb a páromtól, viszont nálunk sok probléma adódik a korkülönbségből. Az az ideális sztem, ha max 3 év az eltérés, de mondom, személyfüggő szerintem.

2015. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az érettség számít, és az, hogy mennyire tudtok együttműködni.


Mindegy milyen életkorúak vagytok, ha egyikőtök nem tud a másikhoz alkalmazkodni.


Nálam elég széles skálán mozog az életkor. Először kiírtam, hogy minimum 24 évest keresek.

De volt egy 29 éves srác, aki annyira gyerekes volt, hogy nem lehetett kibírni, így ezt eltüntettem, és lett helyette "érett és rendkívül fiatalos" akit keresek.


Lehessen vele beszélni, bármikor, bármiről, lehessen számítani rá, ne sértődjön meg minden apró dolgon, ne legyen bunkó, vállalja fel a véleményét, legyen őszinte, tudja kimuatatni és mutassa is ki hogy szeret (ha így van), legyen meg benne a játékos kisfiú, hűséges legyen, legyen valamilyen közös dolog az érdeklődési körünkben (nem csak a szex), segítőkész legyen, és mint írtam fiatal/os legyen életmódot folytasson, külsőleg-belsőleg is

2015. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom simán működhet egy kapcsolat nagy korkülönbséggel is, nem ezen múlik! a lényeg hogy szeressétek egymást.
2015. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Az első válaszadónak gratulálok az egészségügyi ismereteihez! AIDS vírus nem létezik. A HIV 3 variánsa létezik, melyek a CD4-es limfociták elpusztításával gyengítik az immunrendszert, és ennek az utolsó stádiuma az AIDS. Ennek kialakulása pedig a gyógyszeres kezeléstől függően változik. Amúgy ne aggódj, ha gumiban szexel, aligha kapja el. Gumi nélkül meg egy hetero is ugyanúgy elkaphatja. :)
2015. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
16 éves volt a barátom mikor én 23 és simán működött. De tudok olyat is ahol 30 volt a srác párja.
2015. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
100%

én 26 vagyok, a párom 52, tehát pont a duplája. Először húztam én is a számat, de végül is működik, mert én lélekben idősebb vagyok 26-nál, a párom fiatalosan mozog és gondolkodik.

Nem ismerek nagyobb korkülönbségű párt nálunk, de még ez is tud működni. Persze ritka.

2015. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!