Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden huszonéves srác csak max harmincig vadászik pasit, miért van az, mintha harminc felett már nem lenne senki?

Figyelt kérdés
32 vagyok, vékony, sportos, mégse kellek egyik huszonévesnek sem...csak huszonéves fiúk véleményét várom, akik szerint a harminc feletti srácok is érnek még vmit...vagy nem? .Mit gondoltok?
2015. aug. 7. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a 30 feletti korosztályban próbálkozz! A nagy többség hasonló korú partnert keres. Persze kivételek mindig vannak. Ne keseredj el! ;)
2015. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Észrevetted h harminc felett a magyar férfiek valahogy nemtom jobban kifejezni magam, eltesznyülnek...kövérek és csúnyákká válnak, sörhas, toka, kondíció nulla, csak dohányoznak, söröznek, sajnáltatják magukat... hiába nézem a harmincas meleg pasikat, negyveneseket, nincs köztük szimpatikus....ti nem így látjátok?
2015. aug. 7. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek a fiatalabb kell. Azért, mert mindenki fiatalabb szeretne lenni a már meglévő tapasztalatával.

Mivel ez lehetetlen, ehelyett egy fiatalabb társ választásával mégis elérhetőnek tetszik.

Nem minden 30as kövér, csak nagyobb arányban. Egyre nehezebb jóvágásút találni az idő előrehaladtával.

2015. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én 16 évesen pont a te korosztályodat szeretem. Furi de igaz :)
2015. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van. Nekem 35 és 38 éves is tetszik, és mindkettő rendkívül cuki. A legutóbbi barátom is 31 éves volt


25/F

2015. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én 21 vagyok, de sose vonzottak a nálam fiatalabbak bár hova legyen fiatalabb az inkább már kisfiú. Mindig is a férfias férfiak tetszettek velem korabelibe is meg idősebbe is. A kor meg totálisan mindegy valaki 50 évesen is odaverhet sok fiatalt akkor meg nem mindegy hány éves ?

Annyi hogy én a nagydarab magas férfiakt szeretem, ne legyen hájas legyenek izmok, de pl egy igazi férfias pocak se gond.

2015. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 20, 25, 30, 35, stb mind kritikus számok. Egy 19 évesnek a 25 a max többnyire. A 21 évesnek a 30. Mert egyszerűen vmiért a számokhoz társítunk dolgokat. Pl pocak, szakáll, stb.


Én aktív huszonéves vagyok és én is csak nálam fiatalabbakat keresek:(

2015. aug. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont, hogy bejönnek a korai 30-as pasik. Érettebbek, gyakran férfiasabbak is, mint a korombeliek. Egy kis pocak meg nálam nem hátrány, sőt :)


25F

2015. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!