Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen 2 pasival szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen 2 pasival szexelni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg, barátnőm van, de nagyon vágyom arra hogy egyszerre 2 farkat szopjak le, hogy egy legyen a seggemben a másik meg a számban. Uni szerepben persze. A szerencsèm hogy a barátnőmet is izgatja az ha egy vagy kèt pasival szexelnèk ès ő csak nèznè.

Milyen tapasztalataitok van e tèren?

(privátban is jöhet ;) )



2015. aug. 9. 13:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is kipróbálnám :P
2015. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok meleg,és ellentétben a többiekkel én ismerkedni sem akarok. Nekem a közelmúltban alkalmam nyílt kipróbálni. Mit is mondjak? Testileg nagyon jó volt,viszont lelkileg már nem annyira.Utólag eléggé szégyellem magam miatta,de akkor és ott jó volt.
2015. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
....
2015. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
én voltam hármasban passzívként egy aktívval és egy unival. nagyon jó volt:D főleg amikor az egyik dugott a másikat pedig szoptam közben
2015. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 petike30 ***** válasza:
100%
Na ez èrdekes ès ha keresek gruppenhez valakit nics soha a sok idiota istenem
2015. aug. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elhinni, hogy ilyenre vágyhat olyan férfi, aki teljesen 100%-osan heteró, bármiféle hajlam nélkül. Nem mintha gondom lenne a melegekkel/biszexekkel, csak akkor is furcsállom. Én például elképzelni nem tudnám.


Viszont van egy biszex haverom, aki próbálta, jól ki is fogta, és nagyon bejött neki a dolog.

2015. aug. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ftf1983 ***** válasza:

petike30!


Ismerős szitu, mindig mindenhol sokan írják, hogy de mennének, de ha elkezded szervezni, akkor érdekes módon már senki nem jön el...

2015. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
?
2019. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szisztok.en lanyos biszex.szeretnem ha egyszere töb pasi dugna szopatna kedvükre!!
2019. máj. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!