Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy élitek az életeteket?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élitek az életeteket? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés
Olyan fiúk, férfiak véleményét kérdezném, akik meleg létükre megnősültek. Hogy élitek ezt meg otthon? Örökös titkolózás, elfojtás, színjátszás? Hogy megy a szex? Hogy viszonyultok a párotokhoz? Ő sejti, vagy nem?

2015. aug. 10. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem egy ismerősöm ebben a szituban van. megnősült, gyerekek, és most nagyon éhes...

kiváncsi vagyok a válaszokra.

2015. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 István000 ***** válasza:
100%

Ismerek ilyeneket. Az asszony mellett tartanak férfi szerető(ke)t. Az asszony nem is sejti.


Kell hozzá pár személyiségzavar. :)

2015. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ftf1983 ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyen van. A legtöbben titokban pasiznak és néha elég felelőtlenül. Eddig egy olyannal találkoztam ahol az asszony tudott mindenről és nem csinált belőle problémát.
2015. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!