Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy szűz popsiba a farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz popsiba a farok bedugása melyik póz esetén a legkevésbé fájdalmas? Síkosító használatával is.

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem misszionáriusban, abban el tudod engedni magad
2015. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Hm sztem ha szuz a popsi akk eloszor csak egy ujj. Aztan kett ujj. Finoman kenyeztesd ot ha ujjazod is punciba tedd popsiba is be az ujjad ... Finom legyen az elso h neki is tetszen ... Felkell a lanyt kesziteni nem vaghatod be rogton.

23l

2015. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: homoszexualitás témakörben vagyunk, itt szó sincs lányról... :D


Amúgy szerintem is a misszionárius póz a nyerő!


25F m

2015. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hopp. :) bocsi fiuk ;)
2015. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a tanácsod a puncis résztől eltekintve abszolút okés! ;)


25F m

2015. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A misszionárius póz az - ha egyáltalán megvalósítható - nem kényelmetlen két férfi keféléséhez?
2015. aug. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Oldalt fekve, mert a végbél izmai akkor lazulnak el a legjobban, legkönnyebben.

A misszionárius is jó, de a derekad alsó része alá nem árt egy kispárnát tenni, hogy még jobban el tudj lazulni.

Fontos a mély légzés, relaxálás, az izmok elengedése sorban, és akkor jöhet egy kis nyalakodás, nagyon sok izgatással, aztán egy kis ujjazás, vagy segédeszköz bevezetése, mielőtt az igazit megízleli a feneked.

A lényeg az, hogy nem szabad görcsölni - se lelkileg, se fizikailag!

2015. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a passzív feneke alá célszerű tenni egy párnát vagy vmit, amitől kicsit magasabban lesz. Úgy kényelmes mindenkinek. :)
2015. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lovaglóban. Legalábbis nekem úgy volt a legjobb, úgy mozdulok, ahogy nekem jó, ahogy nem fáj, és kész. Amikor meg már bent van, nem törődsz semmivel, annyira élvezed :P
2015. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Ugyan lány vagyok, de én is szeretem popsiban és nekem is volt szűz.. Szóval, lovaglóban, háttal a páromnak, rengeteg síkosítóval. A többi pózban fáj.
2015. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!