Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez bunkóság volt a részéről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a részéről?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem meleg és elmentek nyaralni a párjával és egy apartmanban szálltak meg.A recepciós felvette az adatokat és ott volt a tulajnak a fia is,aki olyan 19-20 körül lehetett és elkezdett rajtuk nevetni.Másnap ugyanez volt,reggelinél a srác is ott volt,amikor meglátta unokatesómat és a barátját megint elkezdett hangosan nevetni.Homofób beszólásokat nem tett,mert normális volt,csak az volt a rossz,hogy nevetett rajtuk.
2015. aug. 19. 00:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég bunkó volt. Semmi köze ahhoz, hogy egy ember, főleg aki kvázi FIZET neki, kivel éli le az életét (ahogy az emberek 99.99999999999%-nak nincs köze hozzá, ugyanis ez csak két emberre tartozik, rá és a párjára). De sikeresen elérte, hogy az apja üzlete a jövőben két ügyfelet is elveszítsen.
2015. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem gusztustalankodtak,csak felvállalják,hogy melegek.Egymás kezét fogták,ennyi volt csak.A srác meg ezen kezdett el nevetni.

Fizetéskor ugyanez volt,a srác elfordult és nevetett.Kicsit azért kellemetlen volt.Viszont nem szólt be egyszer sem.

2015. aug. 19. 00:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert normális volt"


Olyannyira, hogy ilyesmit én csak egy szellemi fogyatékosból néznék ki.

2015. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem védeni akarom,de mindig megkérdezte,hogy ízlett a kaja,mi az adott napra a program és hogy szívesen ad térképet,ha szükségünk van rá.Erre értettem azt,hogy normális volt.
2015. aug. 19. 00:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És biztos, hogy rajtuk nevetett?
2015. aug. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meleg vagyok,de nem tartom bunkóságnak. Szerintem ez neki újdonság volt,ami eltérő a megszokottól.

Persze a két melegnek adott helyzetben kellemetlen,nekem is az lett volna,de manapság annyi mindenben besavanyodottak az emberek, hogy ha van valami ami eltér a megszokottól,vagy VÉGRE lehet viccesebbre fogni valamivel a dolgokat,akkor azon akarva akaratlanul is nevetni fognak.


Akkor tartottam volna homofóbnak a srácot,ha flegma lett volna,vagy nem segíti a vendéget ezek után.


Az amerikaiak stílusát láttam volna meg a srácban. Sok amerikai filmben van,hogy a fekete szereplők röhögnek sokmindenen,ami alapjába nem vicces,de viccesebbre fogják a figurát,és ez a való életben is igaz sok amerikaira. :D

2015. aug. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: tököm tele van a hozzád hasonló komplexusos homofób heterokkal, akik azt képzelitek, hogy következmények nélkül megüthetnek vagy megalázhatnak másokat azért, mert melegek. Itt neten nagy a pofád, de ha az életben megpróbálnál megütni, kettőnk közül te mennél a sürgősségire többszörös csonttöréssel, ezt jobb, ha tudod. ;)


Kérdező: szerintem is, bunkóság volt (bár nem állítom, hogy szándékos), mert a vendég fizet és az ő kényelme az első. Mi a párommal mindig franciaágyas szobát foglalunk, de eddig még soha nem ért minket attrocitás.

2015. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt bunkó. Így kell viselkedni. Nem kell megverni, de ereztetni veluk, hogy helytelenul viselkednek, elnek.
2015. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Milyen alapon van neki köze más életéhez? És ki vagy te, hogy ítélkezz más életvitele felett?
2015. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Közben az első választ törölték, de lényeg az, hogy akinek szólt a 7-es válaszom, azzal akart itt menőzni, hogy ő meg is verte volna a kérdésben szereplő meleg párt és hogy a tulaj fia még szolídan viselkedett ahhoz képest, amit tőle kaptak volna...
2015. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!