Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bebogyózva jól seggbetrafáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bebogyózva jól seggbetrafáltak. Homo lettem?

Figyelt kérdés
Egy idegen társaságban unnepeltuk az augusztus 20-at és ott mindenki cuccolt rendesen. Én is betabiztam és nagyon szétcsapott. Kicsit zavaros, hogy hogyan de partyba raktunk egy csajszit egy masik sráccal, de én nem bírtam sokáig elmenni, akkor a srác be tette nekem és hírtelen minden k**vajólett. Mindenki elment egyszerre és rohadt sokáig tartott az orgazmus. Most persze úgy szégyenlem magam mint egy kutya, de azért ez mégis elég kulonos volt.

2015. aug. 21. 10:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Le is szopnád???
2015. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%
Kamukérdés...
2015. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most nem, de amúgy tegnap az sem lett volna olyan fúrcsa.
2015. aug. 21. 12:23
 14/20 anonim ***** válasza:

Két kamus beszélget.

Hol a vicc?

2015. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
melegvagy téma lezárva
2015. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Gonosz Búza
2015. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Joe.38 ***** válasza:
Kamu. Èlènk a fantàziàd.
2015. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem.attol,hogy meghutak nem lesznek olyan érzelmeid pasik irányába.
2015. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
köcsög meleg ekisek :D
2015. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel egy pillanatra, hogy a kérdés igazi és nem kamu - én szeretek naív lenni, és végül is, nem is kizárt, hogy tényleg igazi. :)

Abban az esetben meg kezdjük azzal, hogy engem, nőként, még a történet elképzelése is full felizgat... :) Ha engem rakna egy pasi szemből úgy, hogy közben őt meg hátulról valaki, és így a pasi duplán élvezne...! Aaaah...! :)


Persze lehet, hogy csak azért érzek így, mert az én pasim pl. kifejezetten szereti, sőt, elvárja, hogy simogassam hátulról közben, ami nekem az elején tök furcsa volt, de három év után már megszoktam, és rájöttem, hogy semmi furcsa nincs ebben, hiszen mindenkinek érzékeny ott, ha nekem is az, a fiúknak is, az a furcsa, hogy miért van ekkora általános undor és lenézés ezzel kapcsolatban.


Kezdjük azzal, hogy ha mindenki elfogadná azt, hogy neki is lehet jó hátul is (miközben az én pasim is úgy, de úgy undorodik a melegektől meg az egész melegtémától, hogy az már pont azért gyanús, mert mondom, közben meg hogy élvezi, ha én ott tapizom...), hogy szóval azt gondolom, hogy ez az egész fúj homo-téma egy kulturális defekt, amit egyszerűen ki kéne törölni az emberiségből.


Miért lenne fúj az, ami a másiknak jól esik?


Én személy szerint abban hiszek (és asszem ez fedi le kb. a queer-teóriát...), hogy szerintem nem kéne abból egyáltalán ügyet csinálni, hogy ki milyen nemű, ki mit szeret, kivel és hogyan, és akkor boldog világban élnénk, ha mindenki törölné nem csak a szótárából, de a saját érzései közül is azt, hogy fúj: minden, ami két felnőtt ember közös megegyezéséből, közös akaratból történik, az nem fúj, mert nekik ez a jó, ennyi.


Képzeljétek el mind, ha nem lenne többet semmi undor bennetek semmi iránt! Lehet, hogy cserébe olyan élményeket olyan pozitív érzéseket fedeznétek fel, amiről még csak álmodni sem mertek...!


Saját példából beszélek: szinte mindig is undorodtam a hátsó bejárat használatától, hogy fúj, az nem arra való, meg hogy micsoda egy hím-soviniszta világ ez, hogy a pasi ezt akarja, akkor nekem is ezt kell akarnom és hogy csak akkor leszek jó csaj, ha én is akarom ott, fúj, aztán egyszer csak egészen magamtól megszületett bennem a vágy, a kíváncsiság, hogy oké, de vajon milyen lehet mégis ott, úgy... És kb. ahogy a kíváncsiságom felébredt (úgy huszonpárévesen...), pont akkor találkoztam egy olyan pasival, aki még csak nem is kérdezett semmit, de mintha kitalálta volna a gondolataimat, és pont ezért, mert én is nagyon akartam, olyan, de olyan jó élményben volt részem, hogy sosem felejtem el...! :) (és itt tenném gyorsan hozzá amúgy zárójelben, hogy egy überprofi pasi voltám ő, mert közben meg utána is volt pár élményem, és tud ám az irdatlanul fájni is, fiúknak és lányoknak egyaránt, ha nincs kellő elővigyázatosság!)


Azóta már arra is rájöttem, hogy akár még orgazmus(szerű) érzésig is el lehet jutni hátul, lányoknak is, pasikról meg aztán pláne köztudott, hogy a prosztata izgatása végletesen lehet jó, ugye...


Szóval csak képzeljétek el, hogy nem ítélkeztek, hogy kitörlitek a fúj szót a szótáratokból, és egyszerűen csak élvezitek a testetek adta végtelen gyönyör adta lehetőségeket, mind hím-, mind nőnemben! :)


Én beszéltem, uff! :)

2016. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!