Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Számotokra fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Számotokra fontos, hogy a partner egy szerep mellett voksoljon? 20/f

Figyelt kérdés
Én még szűz srác vagyok, nem voltam fiúval. Nem igazán tudok állást foglalni, hogy az aktív, vagy a passzív szerep vonz-e inkább. Úgy érzem, mindkét oldal érdekes, és jó lehet. Tehát mondjuk egy aktívnak fontos, hogy a másik csak passzív legyen, illetve egy passzívnak fontos, hogy a másik csak aktív legyen? :D Köszi a válaszokat! :)

2015. aug. 23. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem fontos mert hiába jön be valaki ha passzív akkor szexuálisan nem menne a dolog...
2015. aug. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg uni vagy. Keress szintén uni partnert és meg van oldva.
2015. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak unik, mint te. Ők mindkét oldalt szeretik. Olyannal ismerkedj, aki ilyen :) aki kimondottan az egyik oldalt kedveli -amivel semmi baj sincs- az értelemszerűen a másik táborból választ. :)
2015. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ha én mindkét oldalt szeretem, akkor nekem aktív és passzív is szóba jöhet :D én aktív és passzív szerepben is lehetnék, tegyük fel hogy a partnerem aktív, én pedig mindkét oldalt szeretem, akkor neki nem mindegy, hogy én mindkét oldalt szeretem? mert ő aktív és én ebből kifolyólag vele szemben passzív leszek, sztem túl van gondolva, bonyolítva az egész, pont ezért tettem fel a kérdést :D
2015. aug. 23. 18:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te mindkét oldalt szereted akkor lehet előbb utóbb megkivanod hogy mondjuk aktív legyél de ő nem akar passzív lenni...
2015. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki mind a két oldalt és a gyakorlatban meglátod valóban mindkét szerep tetszik-e. Ha uni vagy, akkor alkalminál olyat partnert keresel, amire éppen vágysz vagy, ami éppen jön. Tartósabbnál már nehezebb a dolog, mert a legideálisabb egy uni lenne. Ha nem unit találsz, akkor előbb-utóbb jönni fog a szokásos probléma, hogy elkezd hiányozni neked az a szerep,amit nem tudsz megélni, mert a párod csak az egyik szerepben van.
2015. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válasz nagyon szépen össze van foglalva. Valóban, ha uni vagy, akkor bárkivel kipróbálhatod, legfeljebb vkinél csak az egyik szerepet. Nem kell ezt nagyon túlizgulni, idővel kialakul, hogy melyik szerep számodra az ideális. Ha mindkettő szerep bejön, és tartós kapcsolatot szeretnél, akkor viszont jó a partner is uni. Így mindketten megkapjátok, amire vágytok. Viszont, ha az egyik fél csak az egyik oldalt szereti, akkor előbb-utóbb a másiknak hiányérzete lesz, ami szakításhoz vezethet.

Most a legfontosabb, hogy a te szerepedet felfedezd. :)

2015. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl vannak kicsit gondolva ezek a szerepek. Hosszú távú kapcsolatban szeretjük annyira a másikat, hogy néha megteszünk olyat is, ami nem a legnagyobb vágyunk, (persze reális határok között). Pl. passzív-uni páros nem értem, miért nem működik, elvégre a passzív is férfi, időnként, ritkán ő is lehet aktív a párja kedvéért. Én inkább aktív vagyok, de volt uni partnerem (párkapcsolatban) és néha igenis voltam passzív a kedvéért, mert szerettem és nem okozott akkora kellemetlenséget. (Sokszor élveztem is, pedig előtte nem gondoltam volna). Szóval szerintem kár még szerepekkel is nehezíteni az amúgy se könnyű párkeresést.
2015. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, most olvastam a kèrdèsedet.

Van màr èlmènyed?

2017. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl full aktív vagyok hatalmas farokkal. Nekem fontos hogy a partnerem full passzív legyen.
2017. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!