Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de ha oda kerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de ha oda kerül a sor szeretnék saját gyereket?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok ez nem kérdés, a fiúk jönnek be, rájuk izgulok fel, meg minden!!

Mégis szeretnék majd egy saját gyereket, akinek én vagyok az apja. Ez megoldható valahogyan? :O

trollok kíméljenek légyszi...



2015. aug. 24. 02:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg még annyit mondanék a gyereknek, hogy sajnos vannak olyanok, aki másokat nem az egyéniségük, hanem a szexuális irányultságuk, vallásuk vagy bőrszínük alapján ítélnek meg.
2015. aug. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
20as ez így igen távolságtartó megközelítés. Majd a gyerek rájön majd megtudja majd így vagy úgy. Ezt nem így gondolom. Én az vagyok amivé neveltek. Nagyon tiszteltem a szüleimet és a nagyszüleimet. És ma is nagyok sok mindenben az a mérvadó nekem ahogy neveltek. Igen láttam már két szakállas férfit itt Budapesten csókolózni és egymás fenekét simogatni fényes nappal az utcán. Én a feleségemmel nem csókolóztam az utcán és soha nem érintettem meg olyan helyen utcán hogy az félre érthető legyen. És én 9-10 évesen konkrétan megkérdeztem a nagymamámtól hogy apu tényleg betette fütyijét anyuba? Biztos hogy nagyon meglepte a a mamámat a kérdés de igen sok mindent elmondott nyíltan. Mennyire tiszteltem érte. Nem hagyták rám hogy majd úgy is rájössz az iskolában mert majd kialakul. Mi alakul ki? A mikor kisfiúk voltunk minden nap láttuk egymást meztelenül. Méregettük is mekkora a farkunk egymás előtt. Lányokat soha nem láttunk ruha nélkül de közelükbe sem mehettünk. Örültünk egy szexújságnak hogy láthattunk meztelen nőt. És milyen érdekes egy fiú sem gerjedt a farkamra és az összes osztálytársam házas és gyermekeik vannak és heterók. Mert ma is összejárunk és mennyi osztálybulit szervezünk. Furcsán is néztük volna ha egyik régi osztálytársunk fiúként egy másik fiúval jelenne meg. De közöttünk nem volt ilyen. Ez a mindent ráhagyok majd rájön magától a gyerek, nem egy jó nevelési stratégia.
2015. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
68%

Biztos félreérthetően fogalmaztam :) Nem hagyok rájuk mindent, de nem álltatom magam azzal, hogy csak a szülő nevelése formálja a gyereket. Igyekszem mindent megbeszélni velük, és bízom benne hogy akármi baja, kérdése van, hozzám fordul, mert tudja : számíthat rám. Ezzel együtt is tisztában vagyok vele hogy vannak dolgok, amiket nem a szülővel akar megbeszélni.


Azzal teljes mértékben egyetértek, hogy az alapvető normákat otthonról hozza mindenki: de a kortársak, az iskola, az aktuális "trendek" nagyban befolyásolják a gyerekeket.

2015. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%
Elnézést az offolásért.
2015. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
25%
21es Igen nagy különbség van bőrszín vallás egyéniség között. Én fehér vagyok és keresztyén. Így együtt kisebbséget alkotok ezen a bolygón. Bőrszín szerint a legtöbb ember sárga/ázsiai/, utána néger, utána a keverék félvér emberel. Legkevesebben a fehér bőrű emberek vannak a földön. A fehér bőrű emberek között a fele ha gyakorolja vallását. Ma ebben az órában is fehér bőrű keresztyén embereket gyilkolnak mert fehér és keresztyén az Iszlám jelszavával. Én ne gondoljak másként más bőrszínűre vagy vallásra ha engem ez fenyegetéssel vagy félelemmel tölt el? Én fehérként keresztyénként kisebbségben vagyok ezen a földön és én rasszista lennék? Európában keresztyén országban fehérként fehér európát akarok. Nem megyek Ázsiába elvenni a másét. De ide se jöjjön más bőrszínnel vallással egyéniséggel elvenni ami az enyém.
2015. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
23-es Én nővel kamasz koromban csak a nagymamámmal beszélhettem. Akkor a lányok 12-18 évesen nem álltak szóba fiúkkal. Nem engedték hogy közeledjünk feléjük. Nekem is nagyon tetszett osztálytárs nőm 16 évesen de a tanárnőtől kaptam több pofont mert egy szünetben megakartam csókolni azt a lányt. 18-19 évesen is fiúk beszélgettünk milyen is lehet egy lány. De egyikünk sem tudta mert nem beszélgettünk lánnyal mert akkor ezt nem lehetett. Én 21 éves voltam amikor csókolóztam lánnyal aki 19 éves volt és az apja meglátta. Úgy megvert hogy hogy mentőt hívtak mert elvesztettem az eszméletem. És akkor nem az apát vették elő hanem engem mert miért hergelem az apját annak a lánynak azzal hogy udvarolok. Akkor még a 2 éves katonaság alatt is a fiúk 90 százaléka szűz volt. Soha nem látott lányt. Egy kettőnek volt csak futó ismeretsége vagy kapcsolata. Akkoriban nem egy fiú vesztette el szüzességét a feleségével a házasság kötés után. Soha nem találkoztunk homoszexualitással.
2015. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
53%
#26 Nekem van egy barátom aki 45-50 éves korától kezdett el még csak ismerkedni is férfiakkal ( addig nővel sosem volt, nem is akart ) mert annyira félt a következményektől. Mindig voltak / vannak / lesznek melegek, csak a régen ezért ( és még ma is, de mamár közel sem annyira.) annyira megvetik ezért az embert hogy az már nevetséges és ezért inkább elbújtak. Sajnos 2 mentős kollégám is elhagyta emiatt az országot ( egyik többszörösen kitüntetett volt ) mert valahogy kiderült róla és emiatt meg akarták keseríteni az életét. Pedig imádja a hazáját. Az valahogy senkit nem érdekelt hogy mennyi életet mentet már meg azért a koszos semmi pénzért.
2015. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%
#18-as. Neked talán még annyi eszed sincs, mint egy marék földnek! Had kérdezzem meg, hogy szerinted mi különbség van egy heteroszexuális, és egy meleg kapcsolat között? (azon kívül hogy a melegeknél az azonos nem játszik szerepet) Ugyanúgy egyenlő minden ember. Attól hogy valaki a mákos tésztát, valaki a diós tésztát szereti, akkor azt már meg kell különböztetni? Ha az én gyerekem megkérdezi majd hogy apu, ez a két bácsi ugyanúgy szereti egymást, mint te és anyu? akkor megmondom neki hogy igen kisfiam/lányom, ők ugyanúgy szeretik egymást. Mert szerintem nincsen semmi más a melegekben, mint a heterokban. Ugyanaz a szeretet, egymás iránt. És ez az ami összeköti az embereket. Érdekes módon a világ nagy részén elfogadják a melegeket, de Magyarország már sosem fog változni. Egyre retardáltabb, és hozzád hasonló emberek lesznek csak, akik nem tudják felfogni a dolgokat, mert kevés az eszük, mint ahogy neked is!
2015. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
53%
28as akkor engem is megkülönböztetsz. Akkor te egy retardált meleg vagy. A homokosok utálják a heterókat. Láttam hallottam ott voltam. Ezek a meleg felvonulások sem szólnak másról. Nem egy homonak a szájából hallottam hogy mennyire jó lenne ha mindenki meleg lenne. A heteróság meg undorító. Gondolod Magyarországon ezek után nem lesz ellenálás?
2015. szept. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
53%
29-es. Már ne is haragudj, de az írásom melyik részéből vetted azt ki hogy én megkülönböztetem a heterókat? És a melegek nem utálják őket (legalábbis nem mindegyik). Nekem is rengeteg heteró FIÚ haverom van, akikkel nagyon jól elvagyok.
2015. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!