Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten, hol tudnánk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten, hol tudnánk olcsón kivenni egy szobát néhány órára?

Figyelt kérdés
Meleg pár vagyunk és egymáshoz nem tudunk átmenni egyéb ok miatt.
2015. aug. 24. 19:15
 1/6 561 ***** válasza:
90%
Annyit kell beírni a keresőbe,hogy-búvóhely-.Utánna lehet válogatni.
2015. aug. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Corvin vagy fovam ter
2015. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat kerestem. Ha érdekel mesélek én milyen tapasztalatom van. Amúgy nyáron lehet kreatívabbnak lenni.
2015. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen átadnám a Bp. belvárosában (VIII. k.) található lakásom ilyen célokra.
2015. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ezt könnyen tudjátok orvosolni egy meleg szaunában (Szauna 69 vagy Magnum szauna). 25 év alatt egészen jó áron van a belépőjegy (amibe beletartozik egy törölköző, papucs és óvszer is), kulturált körülmények között kényeztethetitek egymást kabinokban, utána ha van kedvetek kicsit még lazulhattok is a szaunákban vagy lezuhizhattok. A Szauna 69-et picit jobban szeretem, számomra jobb a hangulata és van benne jacuzzi.


Higgyetek nekem, nem kell lakást, szobát bérelni, ahol figyelni kell az időre meg kidobsz egy csomó pénzt, vagy egy vadidegen ember lakására felmenni...


Remélem segítettem!

2015. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a válaszadók közül üzenetben vagy itt tudna valaki pontosabb elérhetőséget adni melegbarát helyekhez? köszönöm :)
2015. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!