Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Így próbálom a biszex vágyaim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így próbálom a biszex vágyaim "hárítani" vagy miért vágyom erre?

Figyelt kérdés
Régóta vannak meleg vágyaim, de elnyomtam őket és csajokkal vok inkább. BE is jönnek, tehát nem nehéz csak néha látok srácokat is akik izgatnak. Elképzelem, hogy lefognának és tűrnöm kéne pl ahogy fogdos, stb. Így tulképpen nem én döntök, hanem kényszer. Szerintetek ez hárítás? AMúgy van aki így próbálta esetleg ki? Érdemes?

2015. aug. 26. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az izgatna, ha fogna egy srác, letapizna, smárolna, orálozna, stb? Úgy, hogy te tulképpen nem akarod? Ha igen akkor lehet benne vmi, de szerintem itt tuti lesz aki ír, hogy megcsinálja veled:)
2015. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
100%
Igen, így. De jó terv :)
2015. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!