Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy otthon ülős lány találhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy otthon ülős lány találhat magának valaha is párt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bulizós fajta, ha elmegyek itthonról, akkor is csak néhány baráttal, csendesebb helyekre.

Lehet így esélyem arra, hogy találjak valakit, Vagy kezdjem magam hozzászoktatni a tömeges szórakozóhelyekhez?

Aki volt már ilyen helyzetben, megtalálta az igazit?


2015. jún. 21. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
én többnyire neten szoktam ismerkedni mert sokat dolgozom de nem szokott gondom lenni. nem is keresek párt mondjuk, jól megvagyok egyedül (most) de szeretek új embereket megismerni.
2015. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg is találtál. ;)
2015. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szinte pont olyan vagyok mint te, és eddig 2 barátom volt, mind a kettőt facebookon ismertem meg.

Velem főként facebookon, vagy itt gyik-en szoktak ismerkedni, jó dolog itt is ismerkedni, új embereket megismerni, de lassan kezd elegem lenni a netes ismerkedésből, és ugyanezen gondolkozom, amin te, hogy hogy szokjak hozzá az ilyen szórakozóhelyekhez, mert ott nagyobb esély van az ismerkedésre.

2015. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

pont a csendes helyeken lehet párt találni nem a "tömeghelyeken" szerintem

ott csak megdugathatja magát az ember ha további kérdésed lenne a témával kapcsolatban írj nyugodtan szivesen segítek :)

2015. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, ha türelmes vagy akkor elöbb vagy utóbb találkozni fogsz valakivel :)
2015. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

itt szeretnél találni? hol laksz?


amúgy mozdulj ki, ha ismerkedni szeretnél! :D vedd rá barátaidat, hogy pl strandoljatok, menjetek le este inni, csatlakozzatok egy fiúcsapathoz... :) és tegyél Mindenkire jó benyomást :)

2015. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem itt szeretném megtalálni!

Csak tanácsokra lenne szükségem, és hozzám hasonlóak történetére, akinek már sikerült. :D

2015. jún. 21. 18:09
 8/8 anonim válasza:
Én is nagyon otthonülős vagyok.. voltam :D Otthon leginkább akkor megyek valahova ha futni megyünk vagy kutyákkal valahova, vagy pl suliba kell menni, de viszont mióta van barátom (távkapcsolat, 150km) azóta ha vele vagyok mindig kell menni valahova, főleg azért mert ő örökmozgó, mindig csinálni kell valamit, nem tud egy helyben meglenni:) Mi amúgy egy program kapcsán ismerkedtünk meg ahol kisegítettem őt, szóval, nem, nem kell hozzászoktatod magad a tömeges szórakozóhelyekhez, persze hogy van esélyed!:)
2015. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!