Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias aktív melegek, ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias aktív melegek, ti a hozzátok hasonló férfias pasikat szeretitek, vagy a feminin jellemű srácokat?

Figyelt kérdés

Pár férfias meleggel ismerkedtem és szomorúan tapasztaltam, hogy ők a hozzájuk hasonló izmos/pasis srácokra buknak.

Én a femininebb srácok közé tartozok (persze normálisan öltözködök, nem affektálok, és nem is rázom a seggem). Viszont nekem a pasis pasik jönnek be, de eddig egyel sem találkoztam, aki a hozzám hasonlóakra bukna... :(



2015. aug. 27. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem minden típus bejön ami vékony. Tehát a levágós kis nyunyeszek és a sportos srácok és az izmosak is. MInd másért izgató. Azonban sajna még senkivel nem voltam, mert vhogy próbáltam elnyomni. Most nyáron döntöttem el h kipróbálom majd.
2015. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kovpet ***** válasza:
59%
Nekem is a kis cukiságok tetszenek inkább.
2015. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

En undorodom a lanyos fiuktol. Egyet meglatok vagy meghallok elgondolkozok neha hogy mi a...:D

Csak a heteros, ferfias!!! 16/f

2015. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Én is a heteros srácokra bukom.
2015. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el fogsz találni olyat akinek ez jön be. :)
2015. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is a ferfiasak 16f
2015. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem inkább a lányosabbak, olyan mint ahogy le is írtad magad. Normálisan öltözik, nem afektál, de nem is egy yeti, izomtömeg xD :D
2015. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát nekem aktívként a nálam kisebbek jönnek be inkább.
2015. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ask Me ***** válasza:
95%

Nyilván ez szubjektív, így a saját "ideálomról" (nem szeretem ezt a kifejezést) néhány szó:

Aktív (férfias)-ként nekem a vékony, intelligens, fiatal(abb), szőrtelen (a másodlagos nemi jellegeket kivéve) srácok jönnek be. A lányos srácoktól volt bennem az elején némi tartás, de miután megismerkedtem velük, megértettem őket,azóta velük is ismerkedek, és nagyon sokat tudnak adni. Vannak akik nem igazán férfiasak de nem is lányosak, velük érzem magam a legjobban. A férfias, kigyúrt srácok nekem nem tetszenek.

2015. okt. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt hiszem nekem sokminden belefér ha helyes, és lehetőleg inteligens. Azért tény, hogy a sok femininizmust nekem ellensúlyozni kell valamivel - de azért sokszor lehet.
2015. okt. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!