Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan találjam meg a lelki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjam meg a lelki társamat, barátomat?

Figyelt kérdés

Szeretnék találni nagyon régóta olyas valakit, akinek még számítanak az emberi értékek, őszinte, akinek mindent elmondhatok hogy mi bánt, mit csináltam ma, együtt nevetnénk a hülyeségeken stb. Nem kapcsolatot keresek, csak egy lelki társat, aki megért és én is őt. Lennének programjaink, mennénk Pesten ide oda, eljönne velem edzésekre, utána meg is masszíroznám vagy ilyesmi. Szerintetek léteznek még ilyen emberek? Meleg helyekre sem szoktam járni, de azt hallom folyton hogy ne is menjek mert ott csak a szex szex szex és a komolytalanság. Sokan megnyugtattak hogy idő kérdése, ne keressem és majd ha a megfelelő pillanat eljön a sors úgyis összehoz valakivel. De ha csak várok azzal nem leszek előrébb nem? Nem fog holnap az utcán szembejönni valaki, hogy szia, leszünk örökre szóló barátok és kitartunk egymás mellett jóban rosszban? Pedig milyen jó lenne. :) Meg tudjátok nem is az hogy türelmetlen vagyok, mert én várok éveket is ha kell, csak ha az embernek régóta nem volt egy igaz barátja akkor kicsit magányosnak kezdi érezni magát és egyre jobban vágyik rá.


20 f



2015. aug. 27. 11:56
1 2
 1/12 kovpet ***** válasza:
100%

"Nem kapcsolatot keresek"


Miért nem?

2015. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem kapcsolatot keresel, de azért meg akarnál masszírozni edzés után? Meleg vagyok, van párom... Szerinted ő nézné jó szemmel hogy egy " barát " megmasszíroz meg egyebek" edzés után? Te szerintem inkább barátság extrákkal-t keresel.
2015. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én ebben szívesen benne lennék :) 20/F
2015. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek, mert nem hiszem hogy 20 évesen komoly kapcsolatot kellene létesítenem bárkivel is, másrészt ha komolyra fordulna akkor úgysem ő lesz az akivel le fogom élni az életemet. Utolsónak meg, tanultam masszőrként egy kicsit, ez olyan mintha valakinek lenne párja de elmegy egy profi masszőrhöz egy sima masszázsra és hazamegy utána a párjához. Nem értem ebben mi a furcsa? A masszás nem egyenlőa szexuális kapcsolat létesítésével. Mit kell minden kérdést mindig ennyire túl dramatizálni sok mindenkinek ezen az oldalon. :D És azt sem írtam oda hogy közelező, csak ha szeretné mondjuk ha meg van párja tiszteletben tartanám amúgy is és nem nyúlkálnék hozzá.
2015. aug. 27. 13:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajj... Még csak 15 vagyok :( De én benne lennék ;)
2015. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez aranyos. :) Csak az a baj, hogy inkább velem egykorút szeretnék vagy idősebbet, szerintem te is próbálj meg a korosztályodból keresni valakit, biztosan sokan vannak úgyhogy te is megtalálod majd. :)
2015. aug. 27. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Edes srac lehetsz :)

25/F

2015. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszönöm szépen. :) Hát igyekszem tudod, jóformán ellenségeim sincsenek, mert senkihez sincs sosem egy rossz szavam sem. Maga vagyok a jókedv és nevetés. :)) Csak magányos már kicsikét, de ahogyan a mondás tartja minden jó dologra várni kell. :)
2015. aug. 27. 20:05
 9/12 kovpet ***** válasza:
Ha te nem, akkor én viszem #5-öst < 3 :)))
2015. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudjam meg, ki az 5-os :))) de van sejtesem :D


Zsakollak teged is kedves kerdezo es az 5-ost is :)))

2015. aug. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!