Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmizós bi/meleg srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmizós bi/meleg srácok, miért kerestek mindig újat?

Figyelt kérdés
Tehát miért nem szexeltek többször ugyanazzal a sráccal? Csak mert szerintem több szinten is jobb ha van vki állandó partner, még ha csak szexre is.
2015. aug. 27. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félelem az elköteleződéstől, az izgalom hajhászása, fiatalkori tombolhatnék(ami elhúzódhat)

Amíg nem kap el az a bizonyos mindent elsöprő szerelem

( ha lesz egyáltalán ilyen, amit azért remélek), addig nem fogom szükségét érezni egy komoly dolognak, rá érek hűségesnek lenni ha megtaláltam azt aki azzá tesz...

De azért akadnak komoly kapcsolatot kereső bi/melegek is :)

2015. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző mindent leírt
2015. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szívesen szeretgetek, ölelek, stb. Van rá igényem, de tudom, hogy egy idő után izgat mással is a szex. Tudom külön kezelni. Most ez biztos furán hangzik, de eskü így érzem :( Ezért aggódom ezen kicsit, hogy ez el fog-e múlni. Lesz-e olyan mikor már nem akarok hódítani.
2015. aug. 27. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy áldozatot fog jelenteni, de én azt remélem hogy ha lesz akiért megakarom hozni, azért megéri majd. Nem akarok már most attól tartani hogy múlandó lesz e majd ennek az elhatározásnak a jelentősége. Jó ha az ember dédelgetheti magát azzal a gondolattal, hogy egyszer mindennel elégedett lesz.

#1 voltam

2015. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változó. Néha kiderül róla,hogy egy paraszt,van,hogy egyszerűen nem figyel rám oda,így kb meg sem éri nekem. Kevés olyan ember keres szexet aki haveri alapon is csinálná.
2015. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tökre benne lennék haveri alaposban, csak nem igazán találtam eddig rá pertnert.. pest 20F/bi
2015. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!