Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Megtegyem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Megtegyem a barátnőmért?

Figyelt kérdés
Az van, hogy megcsaltam őt, de megtudta. Ha vissza akarom kapni akkor egy sráccal kell szexelnem. Mármint ugyanúgy fiú maradnék szerepekben. Az igazság az, hogy elsőre nemet mondtam mikor mondta, de töröm a fejem, mert hallottam olyat h a srácok jobbak, így tulképpen ha kipróbálom se érzem azt, hogy biszex lettem, hiszen egy célért tettem. Értitek a dilemmámat? Amúgy alapba nincs velük bajom! Volt olyan osztálytársam akiről tudtuk és ettől még jófej volt, stb.
2015. aug. 27. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez oltári nagy marhaság. Szerintem a csaj csak meg akarsz szivatni még utoljára...
2015. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is csak szivatni akar. Mindenkinek elhiresztelne, hogy meleg vagy, utanna hagyna ott.
2015. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem a szerele ért mindent meg kell tenni.

Igazából a csajoknak ez teljesen természetes. Megy bbüszke is lesz rád hogy megteszed érte.

Egyebkent jól látod valóban nem leszel miatta biszex. Ez csak csintalanság szinte mindenkivel előfordult már!

2015. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat már ott elromlott, mikor a másik nőbe helyezted a péniszed.

Szerinted a megcsalást orvosolná egy másik félrekefélés?

Jól láthatóan csak meg akar alázni. Szakíts vele, s lépj új útra.

2015. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megteszed, aztán ráébredsz, hogy jobban vonzódsz a férfiakhoz... Barátnőd nem normális, hogy ilyet kér tőled.
2015. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"mert hallottam olyat h a srácok jobbak, így tulképpen ha kipróbálom se érzem azt, hogy biszex lettem, hiszen egy célért tettem"


Ezt csak én nem értem??


Függetlenül attól, hogy mennyire vannak esetleges elnyomott biszexuális vágyaid, szerinted mennyire hihető és életszerű, hogy a barátnőddel attól fog helyrejönni a kapcsolatod, hogy azok után, hogy megcsaltad, még egy férfi ánuszában is kalandoznál a péniszeddel?


Tényleg nem merült fel benned, hogy esetleg visszavágásképpen hülyét akar csinálni belőled?


Egyébként szeretné szemtanúként figyelemmel kísérni az akciót, hogy tudja, hogy tényleg megtörtént?

2015. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

TEDD MEG!

Legalább rájönnél,hogy bi vagy. :D

2015. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem kaptam értelmes választ, de segítséget se.
2015. aug. 27. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Mondanál egy példát arra, hogy szerinted mi lenne értelmes válasz erre a kérdésedre, és ebben a helyzetben mit tartanál lehetséges hasznos, megfontolandó tanácsnak és segítségnek?

2015. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóó, akkor tudodmit! Menj fel egy melegtárskeresőre, keress egy alkalmi partnert, dugd fel neki, vedd videóra, és küld el a csajodnak!

Ez már értelmes?!?!?!

2015. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!