Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma este fogok befogni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este fogok befogni egy szűz passzív srácot. Azt hiszi nagy tapasztalatom van, de csak két fiúm volt eddig. Hogyan fogjak hozzá? Én vadul szeretem.22/aktív.

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak nem én vagyok az?? :D
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet.
2015. aug. 29. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Türelemmel, sok síkosítóval, magabiztosan. Használjatok gumit!!! ;)
2015. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gumit biztos nem fogok felhúzni. Síkosítót igen.
2015. aug. 29. 19:45
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Befogni a lovakat szokták:-) b.rom vagy
2015. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gumit biztos nem fogok felhúzni."

-.-"" Hihetetlen hogy az internet, tehát gyakorlatilag a végtelen és instant tudás tárházának korában, még mindig ekkora marhák rohangálnak szabad lábon. Sajnálom szegény srácot...

2015. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy sikerült? Elmeséled? ;)
2015. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Megszelídítetted a kis csikót??
2015. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
remélem volt annyi esze, hogy gumi nélkül nem hagyta magát.
2015. szept. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ask Me ***** válasza:
96%

Sokáig gondolkodtam hogy válaszoljak e, de jobbnak láttam ha megteszem.

A "befogok egy szűz passzív srácot" kijelentés erős, nagyon erős... A második mondat arra enged következtetni hogy megelőlegezett bizalommal éltél vissza. Minden ami a vágyaiddal összeköt, bármikor összeomolhat körülötted ha nem változtatsz az "ismerkedési morálodon és szokásodon". Alázatosan, a másikat tisztelve és őszintén érdemes ismerkedni.Minden kiderül ami fontos igazán egy találkozón, az viszont benned is nyomot hagy, így érdemes elkerülni az ilyen típusú ismerkedést. Nem kioktatás, hanem ez a válaszom egy ilyen kérdésre.

2015. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!