Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, a homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, a homoszexuális embereknek több oka van félni a bevándorlóktól?

Figyelt kérdés
Hiszen akik bevándorolnak az országba többségében muzulmánok, az iszlám vallás pedig szigorúan bünteti (akár halállal) a homoszexualitást. Én is meleg vagyok, és eléggé tartok attól, ha ne adj Isten, megfogom a párom kezét az utcán, akkor megtámadnak.

2015. aug. 29. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Ejj-ejj, te elvárod, hogy téged elfogadjanak, viszont nem vagy megértő egy szerencsétlen, lebombázott hazából ezer kilométereken át menekülő nyomorultakkal?!?!?
2015. aug. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Van okunk félni, de elsősorban annak, aki Nyugat-Európában él, de azok akik közülünk védik őket, menjetek egyszer egy Nyugat-európai no go zone-ba és meggyőződtök erről.

Tényleg lehet itt vitakozni az elvekről, toleranciáról. Lehet mondani, hogy mi hogy várjunk toleranciát, ha mi nem adjuk meg. Én úgy gondolom, hogy felesleges toleránsnak lenni olyanokkal, akikről tudom, hogy ezt sosem viszonozzák.


A muszlim vallás NEM toleráns, ezt kéne végre megérteni. A nyugati világ értékei, mint egyenlőség, tolerancia ilyenek nem léteznek ott és semmit sem ér számukra.


És felőlem lehet zsigerből lepontozni.

2015. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Én egyáltalán nem félek a bevándorlóktól. Csak attól félek, hogy a bevándorlók hatására felerősödnek a szélsőjobboldali mozgalmak. Mostanában rendszeresen látom, hogy ismerőseim lájkolják/megosztják a jobbik ifjúsági tagozat és egyéb szélsőséges oldalak bevándorlóellenes, melegellenes és minden-ellenes bejegyzéseit.

A bevándorlók jelentős része teljesen normális átlag ember, például értelmiségi fiatalok, akik tanulni jönnek Európába. Ha én is a Közel-Keleten születtem volna, nekem is az lenne az első dolgom, hogy magam mögött hagyom azt a homofób térséget, és irány a liberális(abb) Európa. Szóval teljesen mértékben megértem azokat az embereket, akik (bármilyen okból) szintén nem tudják ott elképzelni a boldogságukat, és emiatt új lehetőségeket, új életet keresnek.

És nem igaz, amit az előző válaszoló ír, hogy az iszlám vallás nem lenne toleráns. Ne keverjük össze a szélsőséges vallási mozgalmakat az eredeti tanításokkal. ( [link] Hogy várod el mástól, hogy nyitott legyen, ha közben te is inkább állatnak nevezel másokat, mintsem hogy érdeklődj és nyiss?

2015. szept. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Hol mondtam olyat hogy állatok lennének?

Ajánlom a figyelmedbe a nagy hírcsatornák facebook oldalán a kommenteket, amikről csak annyit, hogy nem a menekülteknek adnak igazat.

Lehet, hogy vannak köztük értelmiségiek, de sosem lehet tudni. Sajnos nagyon is van esély arra, hogy a bevándorlók közt - mivel nem akarják igazoltatni magukat, a határon - nem tudhatjuk, hogy kik jönnek át. Számtalanszor elmondták, hogy biztos jöttek át terroristák és már találtak is köztük. Ezek nem is valódi "menekültek". Ha menekült lennék örülnék annak, hogy ellátást kapok és nem kidobom a kukábaa nekem adott ételt és innivalót, mert nekem nem kell.


Én nem gyűlölködöm, csak látom és többen is elmondták, hogy az ő gondolkodásuk összeegyeztethetetlen a nyugati tolerancia alapú világgal.


És ezzel a meleg kérdést összekeverni nagy ostobaság. Mi civilizáltan viselkedünk, dolgozunk és ugyanúgy fizetünk mindent mint mindenki más. Homofóbia sajnos létezik és igen rossz dolog, de az iszlám felől még nagyobb.


Az általad belinkelt forrást pedig, ne haragudj de nem tekintem hitelesnek. Nyílván a rossz dolgokat nem fogják ott leírni. Az éremnek két oldala van.

2015. szept. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem te írtad, hogy állatok, hanem a kérdező, az a mondat elsősorban neki szólt. De rád is vonatkozik a kérdés, hogy mért másokat szidsz, amikor te sem vagy nyitott.


Ne haragudj, de én nem gondolom, hogy az ő gondolkodásuk összeegyeztethetetlen lenne a "tolerancia alapú nyugati világgal". Mert ők is együttérzésre képes emberi lények, mint ahogy mindenki más a Földön, (leszámítva a pszichopatákat.)


"felesleges toleránsnak lenni olyanokkal, akikről tudom, hogy ezt sosem viszonozzák." Szóval szerinted az normális, ha te nem vagy toleráns, de az már nem, ha ők sem azok?


"A muszlim vallás NEM toleráns" <--> "Az éremnek két oldala van."

Tudom, hogy az éremnek két oldala van, és pontosan ezért linkeltem be azt az oldalt: azt szerettem volna megmutatni vele, hogy vallástól és kultúrától függetlenül mindenhol vannak toleráns emberek, és a muzulmánok egyáltalán nem mind olyanok, mint amilyenek leírtad őket. Én nem állítom, hogy mindenki úgy gondolkodna, mint ahogy a linkelt oldalon, mert ez sajnos tényleg nincs így. De te se állítsd be úgy, hogy egyszerűen képtelenek a toleranciára és "semmit sem ér számukra", mert hiszen te mondod, hogy az éremnek két oldala van. Én csak belinkeltem a másikat, hogy azt is lásd.


"És ezzel a meleg kérdést összekeverni nagy ostobaság."

Az hogy meleg vagyok, számomra azt eredményezi, hogy ki nem állhatom az előítéleteket, irányuljon az bárki vagy bármi ellen. Ösztönösen együtt érzek minden emberrel, akit előítélet ér. Ez nem a tudatlanságból fakadó "ostobaság", hanem egy a személyiségemből, a lényemből fakadó ösztönös érzés, ugyanúgy, mint az, hogy meleg vagyok.

2015. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!