Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tudok hozzám hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok hozzám hasonló "kíváncsi" alkalmi partnert találni, aki nem valami agyament perverz?

Figyelt kérdés
Aki tényleg csak azt akarja, hogy próbáljuk ki egyszer, hogy milyen. Nem akar mellette órákon át a sheggemben nyúkálni, nem akar előtte vad csókcsatákat meg gyertyafényes vacsorát, valamint nem akar semmi gusztustalan perverzséget művelni.
2015. aug. 30. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosabban?
2015. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy lányt, hogy dolgozzon meg felcsatolhatóssal.
2015. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akinek nem tűnne fel a kategóriából, fiú vagyok.

Orált, meg esetleg az anált kipróbálni.

2015. aug. 30. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan gondolom. Én is úgy akarom csak h olyan érzelem mentes legyen, de ha okés lehessen esetleg majd ismétlés. Szerintem engem keresel:)
2015. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!