Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zuhanyra szerelhető irrigátorr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhanyra szerelhető irrigátorral, intimzuhannyal bélmosás-kapcsolatos tapasztalatok anális szex előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire jók a zuhanyra szelhető anális irrigátorok és hol érdemes ilyet venni.

2015. aug. 30. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút semmi tapasztalatom a téren, de azért a hálózati víznyomást nem kéne ráereszteni a bélrendszerre...
2015. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem kell ilyesmi. Ha aznap már voltál wc.-n akkor egy alapos, szappanos melegvizes fürdő tökéletes.

A lényeg, hogy a kádban lazulj el és az ujjaddal mélyre nyúlj be, alaposan mosd meg.

Nekem soha még semmi problémám nem volt ebből, mindíg így csináltam. Az még hozzátartozik, hogy a wc-zés a szex között 6-8 óra mindíg eltelt, és felkészülve a dologra (mivel ezt azért érdemes előtte megbeszélni) a reggeli nagy dolog után estig csak folyadékot ittam.

2015. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Szeretném kérni, hogy már csak azok válaszoljanak, akiknek valóban van tapasztalata az intimzuhannyal kapcsolatban.
2015. aug. 31. 05:34
 4/11 Joe.38 ***** válasza:
88%
Tapasztalat ? Jó.
2015. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#1-eske!...nálatok hogy jön a víz, hálózati nyomáson szabályozás nélkül? Nem tudnál pl: egy pohárba vizet tölteni!!! A boyleres melegvizzel óvatosabbnak kell lenni mert a hőfok hirtelen változhat beállítás után is,ami a vezetékesnél nem fordul elő!
2015. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Van egyszerűbb módja a bélmosásnak, mint az intim zuhany. (plusszba pár száz forintért megkaphatod) Vannak a cumis szájú üvegek (kubu, O2 stb) én ezeket szoktam használni, csak kissé benyomom a száját a ...omba , és kiöblítem. Így bármikor lehet szexelni, és 2-3 percnél nem vesz több időt igénybe :)
2015. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem reped szét a kubis ÜVEG7
2015. szept. 1. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
(A műanyagra gondoltam...) És csak a cumis rész elejét kell feldugni, hogy a lukadba menjen a víz, nem az egész üveget.
2015. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Praktikusabb mint a tasakos, de csak patikában bevizsgált biztonsági (szelepest) vegyél, ha nem akarsz a gyomrodba vizezel kevert bélsarat!

Házi ápolókén is - az sem élvezet, csak szűkséges rossz ezeket használjuk. Viszont még a tasakosnál mindig jobb, mert, nem kell azt is fertőtleníteni mindig.

Ha gyakran használod, patikában kapható bélflórapótlót kell szedni, mert különben - bakteriális szimbiózis elégtelensége miatt - részlegesen tápanyaghiányos leszel.

2015. szept. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem árt azért vigyázni, mert a gyakori bélmosás káros is lehet a bélflórára.
2015. szept. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!