Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zuhanyra szerelhető irrigátorr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuhanyra szerelhető irrigátorral, intimzuhannyal bélmosás-kapcsolatos tapasztalatok anális szex előtt?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire jók a zuhanyra szelhető anális irrigátorok és hol érdemes ilyet venni.

2015. aug. 30. 11:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb új zuhanyon van már masszázsfunkció, az bőven jó, nem kell semmi extra. De ahogy más írta: előbb (lehetőleg jóval előtte) természetes ürítés wc-n, és utána már lehetőleg nem evés, csak ivás, hiszen értelemszerűen csak az jöhet ki, ami be is ment, ugye... Viszont utána érdemes még ugye így masszázszuhanyozni, ott hátul, még csak fel sem kell nyomni, csak a bejárathoz, és utána egy idő után jön kifele minden maradék magától (amit érdemes előre elhatározni, hogy na olyankor mi van: wc vagy kád... - szerintem a wc ajánlatos inkább, és utána vissza a zuhanyba...). Na és akkor lehet mondani, hogy tutira minden tiszta! :) Kívül-belül! :)

Én így szoktam, pedig én lány vagyok, és nem hiszem, hogy nagy különbség lenne hátsó fertályon... ;)

2016. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!