Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, ti egy képről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, ti egy képről vagy videóról mennyire tudnátok pontosan megsaccolni egy farok méretét?

Figyelt kérdés
Szerintetek elég jó szemetek van ahhoz, hogy 1-2 cm pontossággal belőjétek a méretet egy kép alapján?

2015. aug. 30. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 0,5 cm-es pontossággal be tudom lőni, mondjuk nem meleg srác vagyok. :D
2015. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát valamihez azért kell viszonyítani. Egy elefántot is láthatunk gyufás doboznyi nagyságban egy képen. A kép a kicsit is naggyá tudja tenni és a nagyot is kicsivé.

Ha küldesz egy képet megpróbálhatom megsaccolni.

2015. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha van valami viszonyítás akkor a centit is nagyon jól meg tom mondani

abban is jó vagyok, ha egy srácnak látom domborodni a lába között, tudom mekkora lehet a farka

2015. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is megtudom saccolni olyan 1-1.5 cm pontossággal.
2015. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!