Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, ti hogy küzdötök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, ti hogy küzdötök meg a gumi okozta lankadással?

Figyelt kérdés
Amikor dugásnál felhúzom a gumit hiába állt előtte keményen azonnal lankadni kezd. Néha így be se tudom helyezni, mert annyira "megpuhul",hogy nem megy be. :( Ez mennyire gyakori?
2015. aug. 31. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
előfordul sokaknál, meg kell szokni, vagy rávenni a lányt a védekezésre, vagy megkockáztatni a megszakításos módszert
2015. aug. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
A kérdező meleg, nincs lány az ügyben.
2015. aug. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudok megküzdeni vele. Inkább rizikót vállalok. Előkerül a gumi, és azonnal lelankadok, de olyan szinten, hogy abba is marad a szex, mert egyszerűen nem tudom / nem tudják felállítani. Órák múlva vagyok csak képes beindulni újra. Nyilván tudat alatti, de nem tudok megküzdeni vele. Általában hosszútávra keresek rendszeres szexet, és akkor óvszer nélkül csináljuk.
2015. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem fogok ezért kockáztatni
2015. aug. 31. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Az első válasza egy kicsit elgondolkodtathatott volna. Ha meleg vagy és férfiak seggébe dugnád, akkor abból nem sok gyerek lesz. Maximum kakibébik :D


A betegség miatt meg ne aggódj. Ha össze-vissza kefélő vagy, akkor használj, de komolyabb partnernél ne.


Kérdező: Nekem csak akkor nem áll fel óvszerben, ha előtte sok alkoholt ittam.

2015. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!