Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, férfiak! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, férfiak! Van itt még valaki rajtam kívül alsónadrág fétisiszta?

Figyelt kérdés
Aki igen, az csak nézegetni szereti az alsókat, vagy esetleg hoki, és akció is benne, a sliccen, vagy oldalt kivett szerszámmal? Én ez utóbbi kategóriába tartozom, és érdekel, vannak-e olyan meleg férfiak, srácok, akiket ugyanúgy felizgat egy szép alsónadrág, mint engem.

2015. aug. 31. 15:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%

Engem nagyon izgat, magamon is és más férfin is. Én szeretek önkielégíteni az új alsóimban, és sokszor tele is lövöm, aztán hagyom magamon megszáradni.


Szeretek szexelni is alsónaciban, főleg szopni, dugni, a sliccen kivett szerszámommal.

2015. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom az alsónadrágokat, ha gondolod írj.

Majd ha már magamra fogok mosni akkor biztos beszerzek jó pár Andrew Christian és AussieBum alsót. :D

18/F

2015. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Engem is nagyon izgat. Magamon is felizgat. :D Eleinte, amikor elkezdem a maszturbálást azon keresztül simogatom a péniszem, szépen látszik, ahogy áll. Tök jó. :) 20/f
2015. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%

Én is imádom a szép gatyókat, más férfiakon is, és magamon is nagyon felizgat. Szeretek bennük maszturbálni és mindig alsónadrágban alszom, néha beleverem a kantejet.

50/F

2015. szept. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Engem is felizgat.. Magamon és másokon is de csak ha feszül és kidudorodik :) A legjobban nekem a latex-ből készült boxerek tetszenek... és egyébként is a latex-be "öltöztetett" meleg férfiakat sokszor szívesen leszopnám. Még a "páromnál" is jobban tetszenek néha a latex ruhában levő férfiak :)
2015. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatnak a dudorodó alsónadrágok. Főleg ha úgy dudorodik, hogy lankadt, de látszanak a herék és a makk körvonala.
2016. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is oda vagyok érte, ha színes, feszes boxerben dudorodik a szépség... Azért kifejezetten megorulok ha az erek is kidudorodnak azon keresztül...

A másik ami beindít az a freeballing, mikor csak nadrág van rajtuk... Sokkal jobban kirajzolódik a makk

Én is így csinálom amikor tehetem :3

15/f

2016. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%

imádom nézni, hogy egy srácon milyen alsógatya van és a legjobb, amikor picit kilóg a boxer

szerencsére sok srác boxerét lehet kiszúrni az uccán és a buszon is

2016. ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
80%
Engem is nagyon fel tud izgatni egy boxerből kidudorodó szép nagy farok. Főleg a Calvin Klein, Armani, Andrew christiane
2016. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretem, ha kidudorodik az alsón keresztül egy szép farok :P ezért szerettem csak tesire járni...

De hogy másoknak is örömöt okozzak, csak Calvin Klein alsóim vannak :D


20/F

2016. ápr. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!