Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan meleg fiú aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg fiú aki szexelt már lánnyal? Esetleg akkor amikor még nem volt tisztában magával.

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, voltam lánnyal, mert egy időben a fejembe vettem azt a hülyeséget, hogy csak akarnom kell és megváltozok. Hát nem sikerült.
2015. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Van bizony. Az első válaszoló.
2015. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy voltam vele mint az első. De mikor szexre került sor, csak úgy állt fel ha azt képzeltem, hogy egy arany hajú karcsú srácot dugok. De még így sem volt rendes erekcióm. 29/f/m
2015. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Velem is volt már, hasonló képpen mint az előző válaszolóval:D

18/F/M.

2015. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Sosem,mert lányoknak fizetni kell a szexért,pasiknak meg nem..
2015. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5. de paraszt vagy! aki az út szélén van, annak kell fizetni.
2015. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szuper. Eddig azt hittem csak én vagyok így vele, hogy voltam csajjal, de nem jött be a dolog és én is másra gondoltam, miközben szúrtam.

Jó dolog, hogy megtudtam, más is volt már így. Köszi.

2015. okt. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!