Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszerre 2 fiúba vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre 2 fiúba vagyok szerelmes, az egyik meleg (barátom/párom), a másik talán hetero. Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy a talán heteroba szerelmes legyél, inkább vágyat érzel iránta (teszem fel, kib*szottul tetszik a teste meg mindene blablabla) de ha van barátod ne is gondolj ilyenre.. Nem lesz jó vége, elveszítheted a kapcsolatodat, a másik, hogy a talán hetero nyilvánosan megalázhat..
2015. szept. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, voltam, de a barátod/párod oldaláról... Az exemtől folyton azt hallgattam, hogy épp kibe szerelmes rajtam kívül. Aztán a végén elegem lett és - többek között ezért - szakítottam vele.


25f m

2015. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

volt, hogy 2 heteroba voltam szerelmes őrülten, aztán lett 1 párom és belé is beleszerettem. Szóval 3t is lehet szeretni.

Mindegyiket másért és persze nem feltétlen egyformán.

Jó hogy jött a párom de nagyon sokáig a hetero pasik jártak az eszembe.

2015. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Idő soran mindenkinek megtetszenek masok, viszont az érzelmek a párod iránt lehetnek igaziak, es az ami osszetart egy párkapcsolatot 14/f/m
2015. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

utolsó: fiatal korodhoz képest nagyon értten gondolkodsz, respect!


25F m

2015. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!