Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, ha félek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek az anális szextől? Pedig szeretném már kipróbálni. Én lennék a passzív fél.20/F

Figyelt kérdés
Olyan megfogalmazhatatlan félelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Félek, hogy fájni fog. Aztán magától az érzéstől is tartok, hogy vajon milyen lesz. Pedig már nagyon vágyom rá.

2015. szept. 11. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
ez olyasmi mint amikor a lányok félnek az első szextől, megmagyarázhatatlan félelem pedig jó lenne már:) túl leszel rajta szerintem. szerelmes vagy valakibe? lenne is kivel?
2015. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem lenne kivel. :) Csak azt tudom, hogy szeretném már, de félek.
2015. szept. 11. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz vele egyedül. Akkor ki tudod tapasztalni, hogy meddig jó és mikortól nem. Ha lesz partner, akkor ismerni fogod a határaidat.
2015. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálkozz az ujjazással.
2015. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően ellazulsz, akkor nagyon jó lesz. Talán kucsit fáj majd az első. Kívánok Neked egy jó partnert! ;)
2015. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, passzív szeretnék lenni. Nagyon vágyom rá, a szexre és egy férfira, de nagyon is félek, mint te. Sőt semmi ujjazás nem volt, segédeszköz sem. De ha lenne párom, akit szeretek és megbízok benne, akkor hagynám magam. Jó lenne, ha ő vinné az események fonalat és irányítana, mert én nagyon izgulnék :D
2015. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Joe.38 ***** válasza:
100%
Hetedo vagyok. De èn csinàltam sokazor lànynak. Volt aki fèlt. Minden fürdèsnèl ujjazàs. Azaz magadnak 1 vagy 2 ujj. Aztàn amikor kedved tartja vazelin , sikosító esetleg ujjazàs utàn sörös üveg vagy plugin vagy kicsi vibri. Tehàt a gyakkrlàst akarom javasolni. Ennyi. Minden ember kakàl. Minden embernek sokszor farok mèretű a kakàja. Azaz ez csak egy olyan fèlelem aminek ni cs igazi azaz nincs logikus fizikai oka. Azaz minden ember kèpee a popi szexre. Az megint màs , hogy akarja vagy nem akarja. Szereti vagy megszereti vagy soha nem szereti meg. Ezek màr nem ide tartoznak. Legtöbb baràtnöm akarta szerette vagy megszerette. Persze ez alapjàn is szelektàltam. Volt aki nem szerette meg. Volt ilyen. El.is vàltunk. Igen emiatt. Emiatt hamar. Nekem kell hàt azokból vàlogattam akinek szintèn. Hisz èljek egy èletet úgy hogy màsnàl keresem ami a vàgyam ? Azt nehèz. Ismètlem hetero vagyok. Azt javaslom magadnak gyakorold. Utàna ahogy mondàs is kijelenti a gyakorlat teszi a mestert. Ne aggodj hamar bele jössz.
2015. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod ismerkedhetnénk. Szívesen lennék az első, mert még én is szűz vok. Talán így lenne a legjobb, mert nincs elvárás, stb. Amúgy én is félek h elrontom :D Pedig nem 16 vok :D
2015. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ki akarom soha nem voltam még fiúval de kipróbálnám az aktív szerepet. Természetessen teljsen ovatossan. Nem vadul.

Totál kezdő lennék fiúk terén csak hölgyekkel voltam eddig.

Ismétlem én csak akítv szerebe lennék benne!!!

2015. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

edzrá, akkor jobb,meg persze ne egy dúvad aktívot szerezz hanem olyat aki figyelrád és gumit,meg síkositót.

a fájdalom egyén függő,az érzés pedig fura,de amikor csak bennt van és nincs dugás csak ott van az egész jó.

2015. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!