Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly párkapcsolatban is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly párkapcsolatban is van aktív-passzív szerep vagy ez fel szokott bomlani? Mennyire igaz a sztereotípia miszerint a passzív fél az "nőies"?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok és az aktív oldal érdekel, de nem tudom mi lenne, ha a pasim is aktív lenne...viszont nekem férfias/fiús pasik jönnek be. :)

19/f



2015. szept. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szűz vagyok én is, engem pont a passzív rész érdekel jobban. Szerintem felcserélődhet a szerep komoly kapcsolatban is, igazából ez is rajtatok múlik:) én viszont nem hallottam ilyen sztereotípiáról és nem is gondolnám nőiesnek a passzív szerepet
2015. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem bomlik fel barátom csak aktív, én passzív vagyok. hát rám kicsit igaz, bár azért nőiesnek nem nevezném magam:)
2015. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aktívként van aktív barátom, de megvan a rend, és ez nem szokott felbomlani:D


De általában a dominánsabb fél az aktív minden esetben, még aktív-passzív, aktív-aktív, passzív-passzív kapcsolat esetében is, kivéve ha nem igénylik a szexuális együttlétet, bár ez szerintem hülyeség, szexelni jó dolog:D

18/f/m.

2015. szept. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindketten férfiasak vagyunk és nemigen van domináns szerep. Teljesen egyenrangú a kapcslatunk. Annó úgy jöttünk össze, mint két aktív, ami mára annyiban változott, hogy mindketten unik lettünk, viszont én elmentem inkább a passzív oldal felé, barátom pedig uni-aktív. Néha én is aktív vagyok, de rájöttem, hogy a barátommal úgy tudom élvezni a passzív szerepet is, ahogy korábban nem tudtam senkivel, úgyhogy megtetszett a dolog. :)
2015. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A passzívak között is vannak férfias fiúk, úgyhogy fogsz találni megfelelő partnert, nyugi. Mondjuk nekem speciel bejön az is, ha egy passzív nőiesebb, szóval alacsonyabb, vékonyabb, kisebb a pénisze, ilyesmi. ;)
2015. szept. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mindkét fél lehet "nőies-férfias" nem törvényszerű ez,hogy csak egyik,külsőre nem lehet megmondani,sőt gyakran a bikákat kell dugni mint a tököt,.DDD..és igen, a jó kapcsolat azért is jó, mert mind a két szerepet meg lehet élni.
2016. márc. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!