Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért bunkó egy csomó fiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bunkó egy csomó fiú?

Figyelt kérdés

2 sráccal is van rossz tapasztalatom:(

Az egyikkel 1 éve voltam együtt. Aztán behisztizett vmin. Azonban márciusban újra beszéltünk, akkor írta újra lenne kedve. Most ráírtam újra és küldött egy bunkó levelet válasznak, hogy kopjak le...:(

A másik meg egy régi partnerem volt, akinek első voltam. Ma újra összeakadtunk és tök bunkó volt, mert szerinte anno én nem jöttem be neki. Tisztán emlékszem, hogy 100x megkérdeztem, hogy tuti akarja-e. Ő mondta, hogy igen. Erre utólag ezt mondja. Olyan rosszul esik mindkettő:( Főleg, mert rajtuk kívül kb az összes sráccal tartom a kapcsolatot akikkel taliztam.



2015. szept. 24. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy volt valami betegséged? Mert akkor érthető hogy fújnak rád, viccet félretéve biztos több van a dologban mint amit elmesélsz.
2015. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sajna általános. Legalábbis akikkel beszéltem mindenki azt mondja, hogy átverik őket pl.
2015. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jézusom! Dehogy! Sőt! Nagyon komolyan veszem a dolgot! Mármint a nemibetegséget. Járok szűrésre is.

Ja és mindent elmeséltem. Pont azért lep meg, amit csinál. Egy hibám van max. Hamar észreveszem ha vki hazudik :( És arra rá is kérdezek. Illetve ha vki azt mondja ok a tali máskor is azt komolyan veszem, ezért keresem is őt.

2015. szept. 24. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Szokd meg! Sajnos sokan csak 1 talira keresnek embert. Illetve sokan élőben nem mernek nemet mondani de utólag...
2015. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a férfiak között - nem csak a melegeknél - gyakoriak a bunkók, vagy akik csak addig ekdvesek, ameddig a kívánt célt el nem érik. :(
2015. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért sok csaj igényli is sz.rba se nézzék.Ezek pl hülyék voltak.
2015. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Amíg a nők jó része a bunkókra bukik(például látod te is voltál már kettővel), addig sok férfi bunkó lesz. :) Mert megteheti, hogy az legyen mert úgyis bunkón is leszopjátok ti nők. :)

Én normális, értelmes, udvarias férfi vagyok, de szerintem velem szóba se állnál, neked jobbak a bunkók. :)

2015. szept. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is taliztam egy fiúval, és azóta már nem nagyon ír. Pedig előtte nagyon sokat beszéltünk, és a talin is jól éreztük magunkat. A másik még, ami idegesít, hogy ha itt elkezdek valakivel beszélgetni, akkor szó nélkül lelép, nem ír már semmit, hanem lelép. :D 20/F
2015. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!