Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért mondják, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy nem számít a méret?

Figyelt kérdés

Vagy velem van a baj?

Kb 14 centi alatt nem érzek semmit, főleg, ha nem elég vaskos.

Egy kellemes 20/5 viszont már jóval nagyobb élvezetet okoz.

Most én vagyok felszínes vagy mások álszenteskednek?

Vagy tényleg lehet élvezni egy 10 centist mondjuk?



2015. okt. 2. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A dolog szubjektív, egyedi esetekre pontos méretek alapján készítek neked szakvéleményt de ez így általánosságban kevés.

Szevasztok!

2015. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem volt egy ilyen csajom. Nagyon sok partnerrel volt és mikor velem lefeküdt (18-19cm de iszonyat vastag) akkor menyországba érezte magát. Nem a hossz számított mert volt 22-24cm farkú sráccal is hanem a vastagsága.


Utána találkoztam vele talált egy pöttöm 14-15cm péniszt ami még vastagabb volt mint az enyém azzal is elélvezett 3x.

2015. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Homoszexualitás kategória
2015. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 centisről nem tudok nyilatkozni, de a 14-15 centi az átlagos. nem rég voltam egy sráccal akinek akkora volt. és lehet élvezni, nagyon is:) ha tetszik vagy szeretem, egyáltalán nem szempont a méret. normál esetben amúgy se azzal kezdjük az ismerkedést h kinek mekkora.



22,passzív

2015. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Tudjon vele bánni és nincs semmi gond. Én is élveztem már el 10 centistől is.
2015. okt. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért mondják, mert nőknél a lelki tényezőknek kiemelt a szerepe az orgazmusnál. Ha nem szeretik a férfit, akkor csak egészen durva fizikai ingerek hatására jön létre az orgazmus.
2015. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
még mindig homo kategória
2015. okt. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!