Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gumi nélkül szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szopni?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy ez veszélyes, és el lehet kapni nemi betegségeket, amit nem szeretnék fiatalon.

Ugyanakkor hajt a vágy, és nagyon kevés olyan emberrel beszéltem eddig, aki hajlandó lenne gumiban orálozni.

Ugye az előnedv is fertőz, és azt már végképp nehéz elkerülni.

Mit gondoltok?



2015. okt. 2. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Állandó partnerrel nincs ilyen probléma.
2015. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Énis ilyen voltam még fél éve is,mint most te kérdező.

Aztán találtam magamnak egy jó taktikát. Megismerem az embereket jól mielőtt belemennék akármibe. Azért jónéhány beszélgetés neten és élőben,és látszik,hogy az illető megbízható e vagy sem,és azért az is látszik,hogy r**banc e vagy sem. Szóval csak ismerkedj,ismerd ki az embert akit kiszemeltél magadnak,és akkor nem lesz semmi gondod ha gumi nélkül szopsz. Múltkor egy kiszemeltem közölte,hogy őbenne már két farok is járt egyszerre. Nos az ilyenek rögtön mennek a levesbe :D szóval simán látni ki a megbízhatóbb és ki nem,legalábbis szerintem.

2015. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok


22/f vagyok,bár nem számít sokat ilyen kérdéseknél,de oda szoktam írni :D

2015. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Erről nem kell semmit se gondolni, mert a tények magukért beszélnek.
2015. okt. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Candy11 ***** válasza:
A kérdezőnek a mai világba én úgy vélem a meleg pasik adnak magukra annyi igényt hogy hiégénikusan tartják ott lenn is meg ha megismersz egy srácot pl 2 hónap alatt már le lehet venni hogy milyen életkörülménybe él... ( Gondolok itt olyanra nem él az ember direct fertőbe) a betegségeknek legyen az bármi a legelső táptalaja a fertő... Vélemények? :D
2015. nov. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Candy11 ***** válasza:
Az megint más irányból közelítés ha az ember már a párjával szeretkezik orálisan...
2015. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!