Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Attól még hogy egy srác olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még hogy egy srác olyan pólót hord amin szexi csaj van még lehet meleg vagy biszex?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok és van egy srác az osztályban aki szerintem biszex, sportos testalkatú és nagyon jóképű és jófej is. Nincs barátnője és ha jól tudom még nem is volt. És néha úgy viselkedik mintha bejönnék neki, ha bejövök az osztályba egyből felkapja a fejét, a vállamra teszi a kezét és valahogy olyan mintha tetszenék neki, de a másik oldalon meg tök heterósan viselkedik. Ja és ha valami melegekkel kapcsolatos dolog jön szóba a többi srác nevet ő meg komoly arccal ül tovább. Nem tudom eldönteni, hogy biszex-e vagy sem.

2015. okt. 6. 23:07
1 2
 1/12 opened paradise ***** válasza:
És ő tudja ezt rólad?
2015. okt. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem
2015. okt. 6. 23:51
 3/12 A kérdező kommentje:
de alapvetően a kérdésre szeretnék választ
2015. okt. 6. 23:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet meleg, attól hogy nem viselkedik úgy
2015. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, lehet.
2015. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehetséges, hogy az.
2015. okt. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Hat sztem ez vissza fele is mukodik, en abszolut hetero no vagyok, de hordok olyan felsot amin egy no van felmesztelenul.


Es az egyik full meleg ismerosombol kiindulva, abszolut elkepzelhetonek tartom hogy egy meleg olyan felsot hordjon, mivel o engem eloszeretettel szokott taperolni, mint ahogy egy hetero ferfi se csinalna:DDD amit persze elnezek neki mert meleg

2015. okt. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg.
2015. okt. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

húgom pasija rózsaszín pólóban járkál és mégsem meleg, szóval szerintem simán lehet fordítva is...


22F

2015. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A biszexet meg főleg nem zárja ki mivel akkor lányokból is meg srácokból is megvan a típusa.
2015. okt. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!