Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kíváncsi heterók, akik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi heterók, akik csak nőkkel voltak eddig! Titeket miért vonz az, hogy kipróbáljátok a szexet egy férfival?

Figyelt kérdés

Melyik szerepben lennétek szívesen aktív vagy passzív? Egy bi vagy meleg sráccal lennétek együtt? Kort is írjatok, légyszi!


Én meleg vagyok, és passzív. Mégis rettenetesen vonz az, hogy bizonyítsak egy olyan pasinak, aki eddig csak nőkkel volt :)



2015. okt. 7. 14:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy ők nem heterók
2015. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Inkabb biszex es minden felallast kiprobalnek :)
2015. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Bivel inkább. Engem azért vonzana h milyen lehet egy pasi análnál meg vajon én is jól kitudnám e elégiteni a számmal, meg milyen érzés jól se..be du.ni egy srácot, meg ha ő is nekem. Ennyi. Szoval az ujdonsag, h milyen lehet vajon.
2015. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Sok nővel voltam már. Jelenleg is nős vagyok. A passzív szerepet próbálnám ki, mintha most én lennék a nő. Erre azért 45 évesen már kevés az esélyem.
2015. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Aktív szerepet kipróbálnám egyszer, hogy milyen lehet, az meg hogy meleg vagy bi a srác szerintem lényegtelen kipróbálás szempontjából. 24
2015. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%

A "kívácsi hetero" csak tévképzet.

Az ember nem meri felvállalni magát.

Bele kell csapni a "lecsóba" és kész.

2015. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerűen érezni akarom, milyen az, ha valaki bennem van. Hogy milyen az, amikor a "másik oldalon" vagyok. Kissé kiszolgáltatva a másiknak. Hogy hasonló dolgot éljek át, mint egy nő.
2015. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem kizárólag az aktív oldal érdekel,"barátság extrákkal" alapon. Az,hogy bi,vagy meleg kevésbé lényeges.

21/F

2015. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Felejtsétek már el ezt a kiváncsi heteró baromságot.
2015. okt. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 nyitott fiú ***** válasza:
Uni bisex vagyok és nagyon jó
2015. okt. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!