Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen esélyei vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyei vannak a Magnum Szaunában egy 25 éves, fiús (heteró) kinézető, passzív, szőrös meleg fiúnak? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
A "nemi betegségre" válaszokat hanyagoljuk, nem dughatnak gumi nélkül, idegent meg nem sz_pok.

2015. okt. 11. 13:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A macis lemaradt. Tehát szőrös, duci.
2015. okt. 11. 13:57
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Az ilyen meleg szaunákban passzívként bárki, még a legrusnyábbak is igen gyorsan találhatnak partnert. A szőrös nagydarab passzívokat pedig sokan kifejezetten kedvelik (én is...).

Aktívként sem sokkal nehezebb amúgy a dolog.

2015. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok magas, csak kicsit túlsúlyos. Ez nem szépítés, mert mondanám, hogy kövér/elhízott vagyok, de azt túlzásnak érzem.
2015. okt. 11. 18:47
 4/11 Gabipasika ***** válasza:
100%

Én ugyanaz csak kövér elhízott :D

Keresgélek :)


33/F

2015. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Milyen ott a hangulat...? nehezen tudom elkepzelni, valahogy nagyon... felületes, nem? :-p


Én vékony 35év körüli vagyok, U, de szívesen P, csak nem akárkivel, és ez a személyiségre is vonatkozik...

2015. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én személy szerint ajánlanám a Széchenyi fürdőt!
2015. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert miben más? milyen a SzF ben a hangulat, az emberek?
2015. okt. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen dugunk a szecskaban a kabinban
2015. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bigbalazs123 válasza:
100%

Üdv Mindenkinek

Én is szivesen töltöm az időm a Magnum Szaunában

én 29 éves vagyok és szőrös férfias srác ...

és nem panaszkodom így mondhatnám egy 25 évesnek még nagyobban ez esélyei

2015. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mesélne, hogy ott ez hogyan megy? :O Milyen a hangulat, hogy megy ott a szex, mennyire ugranak rá egy kapósabb passzív srácra, etc...? Én 29 éves, passzív, kisfiús/csajos/femboy vékony testalkatú, és nagyon formás, kerek popóval... Egyszer a kíváncsiság kedvéért elnéznék oda :) Válaszokat előre is köszönöm
2020. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!