Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lehet jó első alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet jó első alkalommal a passzív szerep? Jól beleélheti magát az ember?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerep legyen, ami téged vonz, amit szeretsz! Nehogy elvek alapján döntsd el, hogy te most passzív vagy aktív legyél!
2015. okt. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés, hogy passzívnak vagy aktívnak érzed magad?
2015. okt. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így megy, hogy a passzív szerep egyszerűbb, vagy az aktív kevésbé fáj elsőre, és ezért ezt vagy azt választod. Mindenkinek azt kell kipróbálnia, azt kell megtanulnia, ami őt izgatja. Ha passzív szeretnél lenni, akkor passzív. Ha aktív, akkor aktív. ;)
2015. okt. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Antoin Michel válasza:
86%

Ez sok mindentől függ. Ki kell próbálni mindkét szerepet.

Én passzívnak készültem anno, mindig igy úgy képzeltem el, hogy nah... Aztán mikor megtörtént az első alkalom, végig untam. Egyszerűen fogalmam sincs, mit kellett volna érezni, mi az, ami olyan hűdejó benne. Így lettem aktív.

Tapasztald meg, aztán eldöntheted :)

2015. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször próbáltam, de sose élveztem:(
2015. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, ha azt kívánod, akkor jó lesz. lehet picit fájni fog, de elmúlik hamar
2015. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fájtaz első.. :( de 1-2 alkalom után már nagyon élveztem :)
2015. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én nagyon élveztem... Előtte már tágítottam magam meg dildóztam. Nem fájt élveztem. Be voltam öntve előtte és rengeteg síkosítót használtunk...
2015. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!