Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mindenki azt mondja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja hogy könnyen lehet itt partnert találni, csak én vagyok az az egyedüli akinek nem sikerül? 18/f/m

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Itt ismertem meh a mostani bnomet 23f18l
2015. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. 18/F/H
2015. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de már volt hogy sikerült.. Csak nehéz olyan lányt találni aki közel lakik... Mert akivel szimpik vagyunk mindig messze lakik..
2015. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ahogy látom meleg kérdés. Én bi lennék. Első lenen sráccal, de még én se találtam, mert vhogy mindneki vidéki vagy soknak találja a korom pedig csak huszonéves vok:(
2015. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj. :)
2015. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezt nem lehet megmondani, mindenkinek máshogy alakulnak a dolgai. valaki előbb, valaki meg jóval később talál rá az igazira. én az utóbbiak közé tartozom, szóval nem vagy egyedül kedves kérdező :)
2015. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj.. ez sem egy tipikus p*ncimágnes kérdés..
2015. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Több srácot is megismertem itt, de egyikkel se lett semmi, csak dumáltunk, de vagy távolság vagy más miatt még csak nem is találkoztunk.


21/F

2015. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy nagyon könnyű volt. Szerintem vak szerencsén múlt, hogy ez a bolond írt a hülye kérdésemre. :) Bár nem mondom, hogy zökkenőmentes a dolog, és inkább csak a testiségről szól, de a semminél több. Bár lassan kezdem unni, mert nem tudok megbízni benne. Pedig amúgy tök normális csaj lenne, de vannak vele dolgok, amikkel nem tudok megbarátkozni. De még így is azt mondom, hogy könnyebb, mint a társkeresőn. :)
2015. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kovpet ***** válasza:
Sehol sem könnyű, mindenhol meg kell dolgozni érte, de megéri :)
2015. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!