Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg fiúk! Nektek izgalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg fiúk! Nektek izgalmas felavatni egy szűz aktív srácot?

Figyelt kérdés
Tehát izgató a tudat, hogy mondjuk ti vagytok az első FIÚK, aki csinálhatjátok? Ugyanis én azt tapasztaltam eddig a 8 srácnál akikkel beszéltem, hogy szeretnék ha a másik is tapasztalt lenne. Én azonban nem vok még az, mert csak a nyáron jöttem rá, hogy érdekel. Nekem tudom, hogy csajoknál izgi meg régen is izgi volt, ha szűz volt, hisz elsőnek lenni valahogy olyan jó...

2015. okt. 14. 11:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Mindegyiknek ez volt a baja? Fura! Én bár aktív vagyok, de tuti passzívként lecsapnék egy kezdő fiúra, mert jó érzés tanítani, stb. Biztos sok levelet fogsz most kapni :) A 8 srác akikkel beszéltél kezdők voltak? Mert akkor el tudom képzelni, hogy ez zavarta volna őket. Bár én kezdőként is kezdővel csináltam és jó volt.
2015. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért van mindenki a "felavatással" elfoglalva?:D nem értem mi olyan izgi benne.ha jó pasi az illető egyből beleülök, nem érdekel h kezdő-e:D
2015. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
En is szuz vagyok 😔 18/p
2015. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem semmi gondom a kezdőkkel ha tudják mit akarnak. Soknál kínlódás bármire is jutni.
2015. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én tudom mit akarok. :P
2015. okt. 14. 19:20
 6/11 kovpet ***** válasza:
91%
A személytől is függ persze, de alapvetően cukik a szűzek :)
2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
A szépet,a jót,mindenkinek meg kell tudni,mutatni,érezni!
2015. okt. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Mármint az utolsót
2015. okt. 15. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

uni/passzív vagyok én én azért szeretnék tapasztalt aktívot,hogy jó legyen.Mert valljuk be nem csak arra vágyom,hogy megdugjanak.A kezdők nem feltétlnül tudják mire figyeljenek.

Persze ha minden ok és nagyon bejön akkor nem utasítanám vissza.

2015. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Én meg már régen nem hiszem el sok srácnak hogy szűz:D


Manapság divat "szűznek" beállitani embereknek mert akkor kapósabb:D


De ha valóban szűz vagy írj levelet,ugyan én is aktív vagyok de vannak megoldások:D

2015. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!