Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti kivándorltok azért, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kivándorltok azért, hogy melegként jobban érvényesüljetek?

Figyelt kérdés
Én saját példámból kiindulva mondhatjuk sokan, hogy csak az anyagiak miatt megyünk külföldre, de nálam az is számít, hogy egy országban mennyire tolerálják azt, hogy meleg vagyok.
2015. okt. 15. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem jól teszed.


Heteróként mondom, hogy te menj országba ahol a melegeknek jobb, én pedig maradok olyan országban, ahol a heteróknak jobb.

2015. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
pedig mindenhol marhára tolerálják, mert ugyanolyan jogaid vannak, mint egy heterónak (kivéve örökbefogadás, névviselés joga, házasság), ugyan úgy egyenlő bánásmódban részesülsz, senki nem üldöz. az meg, hogy sokan nem szeretik, ha valaki a másságával kérkedik, szerintem elég természetes reakció.
2015. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de olyan szerintem nincs hogy heterónak rosszabb.
2015. okt. 15. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. "Természetesen" a pénz a fő ok meg általában az élet minőség, de szerintem ebbe az is beletartozik, h tudjak nyilvánosan kezetfogni a jövendőbeli párommal stb. Meg mondjuk a munkaköröm olyan(lesz, ha befejeztem a sulit) ami külföldön keresett ÉS meg is fizetik.:3
2015. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami honnan jön pár embernél, hogy a "melegek mindent megkapnak, mit panaszkodnak"


Amikor még budapesten is előfordul - nem gyakran - hogy ha két férfi kézenfogva megy az utcán, bajuk lesz belőle. Ugye emlékszünk arra amikor a prosztó boltos az éjszaka közepén baseballütővel ment az spiccesen smároló fiatal fiúpárra. A rendőrök meg a boltost biztatták, hogy tegyen feljelentést. Szerintem csak azért lett botrány, mert a magyar srác egy angol elitegyetemen tanul és marhára tudta, mik a jogai és nem volt szégyenlős.


Az meg hogy a munkahelyeden titkoloznod kell, hát hogyap***ba ne lenne már szar? Persze van olyan, aki bevállalja, és remélem én is eljutok egyszer oda, de az átlagbudapesti bizony nem olyan elfogadó közegben van, hogy meg merje tenni.


Budapesten kívül meg el lehet felejteni, mármint élni persze lehet, de mekkora különbség. Sok vidéki meleg fiatal internalizált homofóbiával van megáldva, ez elég fura, és nehezíti a boldogság megtalálását!


Én Berlinben éltem pár évet, és ez a része mindenképpen jobban tetszett. Ott inkább az lehet a ritka, ha valahol problémáznak emiatt,és nagyon könnyen meg is szivhatjak, mert a tarsadalom és az állam megvédi a kisebbségeket.

(de nem volt kapcsolatom mondjuk fizikai munkás emberekkel)


Valóban, lassan föladom, hogy itthon boldog lehetek, ennek a homofóbia is része, amiből a melegtársadalom furcsaságai is következnek...

2015. okt. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

20 éves fiú vagyok, én nem tervezek emiatt kimenni. Az érvényesülés pedig egyáltalán nem ezen múlik. Sok meleg szereti azt hinni hogy csak azért nem érvényesül mert meleg, de valójában az emberek nagyrészét egyáltalán nem zavarja - elsütnek néhány viccet, néha lehet bántó, de amúgy szerintem semmi probléma velük. 1-2 hülye beszólogatós pedig mindig van az utcán, mindenhol, ez viszont ritka.

Zavaró lehet hogy megbámulnak, de az emberek megbámulják amit ritkán látnak, még én magam melegként is megbámulok egy leszbikus párt. Ez nem jelent ellenszenvet, csak azt hogy kitűnsz a tömegből.

2015. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, ne haragudj, de fiatal vagy. Egyrészt szuper, ha nem gondolod azt, hogy "rossz helyen" élsz, mert ez tényleg idegesítő ebben az országban.

De azért még - legalábbis feltételezem - nem éltél egykét évet valamelyik főbb nyugateurópai nagyvárosban élni, ha utána visszajössz, érzed a különbséget.


Én az ELTÉn dolgoztam kutatóként, egyik idősebb munkatárs rendszeresen b*zi-c*gány-zsidózott, az ott dolgozó diákok füle hallatára. Ez nyugaton egyszerűen elképzelhetetlen.

2015. okt. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
... bár tény, hogy a tendencia javuló, ha 10, 20éves távlaton nézzük. (Tarlós állhat a fejet tetejére)
2015. okt. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!