Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Már kocsi koromban észre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kocsi koromban észre vettem hogy felizgulok a szőrös mellkasra de akkor nem tudtam a szexről ez az érzés megint elő jött és ha meglátom egy férfin hogy szőrös a mellkasa akkor felizgulok rá miért van ez?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom mert te vagy Kitt elbvszott továbbfejlesztése és a tudatalattidban az van hogy Michael Knight a legtökéletesebb sofőr. Neki pedig köztudottan szőrös volt a mellkasa.
2015. okt. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hogy izgulhattál fel tőle már gyerekkorodban is, de a szőrös mellkas nekem is bejön. :)


25f m

2015. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Faterod is szőrös mellkasú (volt)? Vagy a jóval idősebb bátyád, ha van/volt?
2015. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!